Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok nyári munkát találni?

Hol tudok nyári munkát találni?

Figyelt kérdés
Még a 18. életévemet nem töltöttem be, de nagyon szeretnék nyári munkára menni. Miskolcon élek, ezért itt szeretnék dolgozni, de sok helyen néztem már és sehol nem találtam munkát, csak 18 év felettieknek. Remélem van itt olyan, aki tud ebben segíteni.

2021. jún. 6. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress diákszövetkezeteket,biztosan van ott is,ők mindenben tudnak segíteni,még munkát is adnak ha éppen van,elsőre szerintem rajtuk a legkönnyebb.

[link]

Ahogy nézegetem,kukorica címerezésre tudsz jelentkezni.


[link]


18 év alatt ezt adta ki.

[link]


Kérdőívezés nem érdekel pluszba? Ha igen küld el nyugodtan az email címed,aztán szívesen el küldöm az oldalakat ahol tényleg ki is fizetnek.


Sok sikert. 🙂

2021. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!