Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális fizetés, ha...

Mennyi a reális fizetés, ha egy céget vezetek alkalmazottként?

Figyelt kérdés

Egy személyben irányítok egy elektronikai céget, nem a sajátom, alkalmazottként csinálom, van egy tulajdonosa aki nem szakmabeli. Különböző ipari készülékeket gyártunk, forgalmazunk.

Feladataim: nyomtatott áramköri panelek összeállítása, bemérése, felprogramozása, ellenőrzése, majd a végleges készülék összeszerelése.

A cég által az elmúlt 20-30 évben gyártott műszerek teljeskörű szervizelése (többnyire áramkörök komponens szintű javítása).

Egyedi igények szerint kisebb átprogramozások, áramköri átalakítások, bár ez elég ritka.

Komplett rendszerek legyártása, összeállítása, helyszíni telepítése, ezek folyamatos karbantartása országszerte.

Ezen kívül minden irodai jellegű munka: emailek és rendelések kezelése, anyagbeszerzés, technikai segítségnyújtás, vevőkkel való kapcsolattartás, dokumentációk írása.

Tulajdonképpen mintha az enyém lenne az egész vállalkozás.

Munka mindig van, a napi 8 órát teljesen kitöltöm és sok mindenre kell egyszerre figyelni, viszont nagyon rugalmas az időbeosztásom.


Kérdésem, hogy ezért a munkáért Budapesten nagyjából mekkora nettó fizetés a reális?



2021. jún. 7. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor gyakorlatilag nem egy cég vezetése, ha az "igazi" munkát is te csinálod. A cégvezetés azt jelenti, hogy te a cég működését igazgatod. Ha szerelni és programozni kell az nem cégvezetés akkor sem, ha van 2 beosztottad.
2021. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Bérminimum. 😂
2021. jún. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felettem nem áll senki, aki nekem feladatot osztana, a cég működését is én igazgatom, azon kívül, hogy a tulajdonos a könyvelővel konzultál. Tehát minden operatív jellegű feladat is az én felelősségem. Kinek mi a feladata, azt mikor és milyen módon végezze el. Árképzés, adott munkáért kinek mennyit számlázzunk. Nekem kell eldönteni, mire és mennyi pénzt fektetünk be, milyen fejlesztések szükségesek, mi viszi előre a vállalkozást, hogyan lesznek új ügyfelek, hogyan fejlődjön folyamatosan a cég. Mivel a tulajdonosnak semmi rálátása nincs a tevékenységünkre, csak annyit tud mondani, hogy adott dologra ad pénzt vagy sem, de a döntést intuitív módon hozza meg.
2021. jún. 8. 11:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki szerint pedig ez a munka a bérminimumot éri, az azonnal írjon privátot és jöjjön hozzánk dolgozni, átadom neki az egészet, én felveszem a fizetésem, abból meg kifizetem neki a minimálbért... :D
2021. jún. 8. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nettó 800eFt szerintem reális.
2021. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos akkor igazábol 2munkad van.

Az elektronikai rész: az ilyen villanyszerelős aki annyitkér manapság amennyit akar....3kiló.

A cég vezetése: igazából a cégvezetők maguk találjakki mennyit keresnek.

Persze függ a mérettől alkalmazottaktól stb.

De ez is elmegy 3kilóba. Meg a vezetői prèmiumok stb. Azt mondom 600fölött. Persze nettoban.

2021. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!