Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha a lakhelyem...

Mit tegyek, ha a lakhelyem miatt nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek, ahol nincs semmi munkalehetőség és a legközelebbi város 27km. Már két álláshirdetésre is jelentkeztem, de mindenhonnan csak azért utasítottak el, mert nem hajalandóak megtéríteni az ingázási költségemet. Az utóbbi helyen kerek-perec megmondták, hogy inkább alkalmaznak egy helybelit aki nem jár költséggel.

2021. jún. 8. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Borzasztó bonyolult a helyzet, költözz el!
2021. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért én költözzek, ha törvény szerint a munkáltató köteles megtéríteni az ingázást?!
2021. jún. 8. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Koteles megteriteni, de nem koteles felvenni.

Lehetsz makacs, es majd soha nem lesz munkad, vagy tudsz koltozni.

2021. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert a munkahely telephelyét nem fogják a házad mellé költöztetni?
2021. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kötelesek téríteni. De ha nekik nem éri meg a te tudásod és találnak a helyedre mást akkor semmit nem érsz a kötelezettségükkel.

Valóban ördögi kör ez. Költözz el, hogy legyen munkád. De legyen munkád, hogy el tudj költözni :/

2021. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

1. messze laksz és nem tudod mit tegyél?

2. KETTŐ helyre jelentkeztél?


Ritka komolytalan kérdés, és ezt szerintem te is érzed.

1 év, 1-2 költözés és 100+ jelentkezés után egyeztessük, hogy mi változott! ;)

2021. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3 lehetőséged van: elköltözöl vagy távmunkát keresel vagy alapítasz vállalkozást.
2021. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
vállalkozni kell és nem az utazáson kell görcsölni.. jobb hónapokon duplát behoz..
2021. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb hónapokban meg triplát visz.
2021. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia kedves kérdező. Rengeteg olyan melóhely van, ami biztosít munkásszállót is. Persze ehhez feltétel, hogy elég messze lakjál az aktuális lakóhelyedtől. Azon a helyen ahol én dolgozom, ott pl 120 kmre kell hogy lakj a gyártól és akkor mehetsz csak munkásszállásra
2021. jún. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!