Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más újoncnak is vannak rossz...

Más újoncnak is vannak rossz tapasztalatai a Lidl-ből, mint kezdő bolti dolgozó?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem, és minden nap sírni tudnék.

A kedves hölgy, aki felvett éppen szabadságon van, így csak a trainer-eimre támaszkodhatok. Az egyikük aranyos, viszont hamarabb végez, mint én, olyankor jön a másik.

Az egész napom abból áll, hogy hallgatom, ahogy senki nem akar velem, az újoncal, dolgozni (lehetetlen, hogy a személyem miatt, mert nem is beszéltek még velem). "Ide ne küld." "Nehogy rám bízd." "Most itt mit tudna csinálni?" és társai. Volt egy pont, ahol trainerem idegesen kijelentette: "Akkor itt àll, és lesi, amit csinálok."

Ha mégis beraknak valakihez, sepregetek, járkálok a bolton üres dobozokat keresni és hasonlók...tehát elküldenek maguktól. Vagy csak szimplán kijelentik, hogy "itt nem tudsz mit csinálni". Headset-et nem kaptam, így azon nem tudok velük beszélni, rohangálok, mint a mérgezett nyúl, és bár próbálják titkolni, tudom, mikor van rólam szó.

Megértem, hogy nem jó "dadusnak" lenni, de be szeretnèk tanulni. Nemsokára kasszáznom kéne, pékséget vezetni, de egyszer sem lett megmutatva, vagy elmagyarázva...ez az én hibám lesz. Persze rettentő sokszor kinevetnek, ha valamit nem tudok, amit nem mutattak meg "mi az, hogy ne tudod?" "most komolyan? hahaha"...olyankor a föld alá akarnék süllyedni. A trainer-em többször mondta: "hogy szakadjak 8 felé?", amikor kérdeztem tőle valamit. Pedig azt mondta a hölgy, aki felvett, hogy ő mindenben segíteni fog. Többször már inkább nem is tőle kérdeztem.

Szörnyen szomorú vagyok, ugyanis 1 éve próbáltam ide bejutni (mindig sokan jelentkeznek), nekem ez volt az álommeló. Most pedig minden reggel gyomorgörccsel, könnyes szemekkel kelek, és indulok munkába.



2021. jún. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%
Lehet később mondta a főnöke, hogy na most minden állás fel van tőltve Emőke, kiveheted a szabit
2021. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
96%
Mert ugye a lojális alkalmazott csak akkor veszi ki a kis szabadságkáját ha éppen nem kell a cégnek Kappa
2021. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
#13 Mi az, hogy nem tudtam mit csinálni? Nem hagytak. Bárhova küldtek, elküldtem onnan. Senki nem akart tanítani.Hogyan kéne meggyőznöm embereket, ha a nevem megkérdezésére nem méltattak, sem arra, hogy elmagyarázzanak bármit? Előző minkahelyemen 1 hét alatt betanítottak az összes gépre, ès ment is. Érdekes...
2021. jún. 10. 06:49
 24/42 A kérdező kommentje:

#15 Alapból tudnom kéne, hogy hogyan működik a bálázó? Vagy melyik péksütemény melyik programon megy? Vagy mennyi tálca kell belőle? A felírást hogyan kell csinàlni?


Az interjú rólam szólt, kérdezgettek összevissza...nem a betanulásról.

2021. jún. 10. 06:51
 25/42 A kérdező kommentje:
#20 Hát igen. Örültem volna, ha ott van azaz egy ember, akivel egy hétig beszéltem mielőtt kezdtem. Csak őt ismertem.
2021. jún. 10. 06:52
 26/42 anonim ***** válasza:
50%

"12/25 A kérdező kommentje:

Mint mondtam máshova nincs módom menni."


Ahol LIDL van ott más is van :D csak meg kell találni

2021. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
#26 1-Hiába jelentkeztem, nem kaptam választ. 2-Diákmunkásokat keresnek a maradék 2 üzletbe itt az esetek 99%-ban. Nem vagyok diák.
2021. jún. 10. 07:50
 28/42 anonim ***** válasza:
27%
Hát gondolom ahol 3 lidl is van ott más munka is van nem? Van élet a sorfeltöltésen kívül is
2021. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
47%
Ha hölgy vagy menj inkább portásnak, de még a takarítónő is sokkal jobb a Lidles ugráltatásnál. Ha férfi vagy menj el biztonsági őrnek sztem
2021. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként van egy értelmes javaslatom. Szólj már ma a főnökeidnek, mégha nem is ismered őket. Sokkal jobb, mintha akkor derülne ki az egész amikor visszajön a manager. Egyből azt fogja kérdezni, hogy hát miért nem szoltál erről a főnököknek akkor? Tudod, ott mindenki egy ellen lesz :(
2021. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!