Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más újoncnak is vannak rossz...

Más újoncnak is vannak rossz tapasztalatai a Lidl-ből, mint kezdő bolti dolgozó?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem, és minden nap sírni tudnék.

A kedves hölgy, aki felvett éppen szabadságon van, így csak a trainer-eimre támaszkodhatok. Az egyikük aranyos, viszont hamarabb végez, mint én, olyankor jön a másik.

Az egész napom abból áll, hogy hallgatom, ahogy senki nem akar velem, az újoncal, dolgozni (lehetetlen, hogy a személyem miatt, mert nem is beszéltek még velem). "Ide ne küld." "Nehogy rám bízd." "Most itt mit tudna csinálni?" és társai. Volt egy pont, ahol trainerem idegesen kijelentette: "Akkor itt àll, és lesi, amit csinálok."

Ha mégis beraknak valakihez, sepregetek, járkálok a bolton üres dobozokat keresni és hasonlók...tehát elküldenek maguktól. Vagy csak szimplán kijelentik, hogy "itt nem tudsz mit csinálni". Headset-et nem kaptam, így azon nem tudok velük beszélni, rohangálok, mint a mérgezett nyúl, és bár próbálják titkolni, tudom, mikor van rólam szó.

Megértem, hogy nem jó "dadusnak" lenni, de be szeretnèk tanulni. Nemsokára kasszáznom kéne, pékséget vezetni, de egyszer sem lett megmutatva, vagy elmagyarázva...ez az én hibám lesz. Persze rettentő sokszor kinevetnek, ha valamit nem tudok, amit nem mutattak meg "mi az, hogy ne tudod?" "most komolyan? hahaha"...olyankor a föld alá akarnék süllyedni. A trainer-em többször mondta: "hogy szakadjak 8 felé?", amikor kérdeztem tőle valamit. Pedig azt mondta a hölgy, aki felvett, hogy ő mindenben segíteni fog. Többször már inkább nem is tőle kérdeztem.

Szörnyen szomorú vagyok, ugyanis 1 éve próbáltam ide bejutni (mindig sokan jelentkeznek), nekem ez volt az álommeló. Most pedig minden reggel gyomorgörccsel, könnyes szemekkel kelek, és indulok munkába.



2021. jún. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

#28 Milyen 3 Lidl?


#29 Sok pozícióra jelentkeztem, ahonnan választ sem kaptam.


#30 Lehet, azt kéne. Ő nagyon aranyos és megértő. Viszont arra is gondoltam, hogy megkérem, nem-e tudok átmenni 6 órásba. Annyi órában még lehet jobban kibírnàm. Több időm is lenne picivel mindenre.

És csak annyi hónapig kéne, amíg elérek egy összeget, hàtha összejön a célom.

2021. jún. 10. 14:23
 32/42 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a 6 órás átállást felejtsd el,2 hete jött embernél ez szerintem sehogy se jönne ki jól,ettől csak még jobban az látszódni hogy alkalmatlan vagy.

Mondd a most bent lévő főnöködnek hogy ez nem lesz így jó mert mindenki csak elküld és esélyt sem adnak hogy akármit csinálj

2021. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
igen, beszélj valami felettessel, mert ez így nem oké
2021. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Én vagyok alkalmatlan nyilván, nem a trainer-em, akit eddig 2 napig láttam.

A most bentlevő főnököm lenne a trainerem....

2021. jún. 10. 21:33
 35/42 A kérdező kommentje:

Kis frissítés: A mentorom már egyáltalán nem válaszol semmilyen kérdésemre. Már kaptam fülest, de ott sem válaszolnak nekem, ha valaki kérdez valamit és válaszolok, addig újrakérdezi, amíg valaki más nem válaszol. Ès még tudnám sorolni.

Hiába lenne jó a pénz, nekem ez így nem éri meg.

2021. jún. 13. 07:31
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
üzletvezetővel beszélj, ez nem állapot hogy az egész üzlet tojik a fejedre
2021. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
#36 Jeleztem, hogy beszélni szeretnék vele, ha minden igaz, ma keresni fog.
2021. jún. 14. 03:57
 38/42 anonim ***** válasza:
78%
Mi lenne ha szimplán keresnél egy normális munkahelyet?
2021. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
#38 Megmondanád kérlek az összes helynek, ahova jelentkeztem, hogy méltassanak válaszra? Köszönöm:)
2021. jún. 15. 07:56
 40/42 anonim ***** válasza:
Mi történt? Meghallgattak egyáltalán?
2021. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!