Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Obis dolgozók, nektek mi a...

Obis dolgozók, nektek mi a véleményetek róla, mint munkahely?

Figyelt kérdés
Az oldalán sok rosszat olvastam róla, de így külső szemmel nem tűnik rossz helynek. Akik árúfeltöltő pozícióban vannak kb. mennyit keresnek bruttóban?

2021. jún. 18. 22:46
 1/1 anonim válasza:

Soha többet.

Kipróbáltam, minden percét utáltam.


Elavult géppark. Túlbonyolított, gagyi rendszer. Kb. a '90-es évek hangulatát idézi.

Ahol én voltam, állítólag jó volt a csapat. Én csak a hátulról mellbe dolgokat észleltem ebből... Lekezelő, olykor bunkó, kihanemén stílus.

Az áruházvezető a nevemet se tudta.

A kezdettől egyszer se kérdezte meg senki, hogy na hogy érzed magad, vagy hasonló.

Betanítás egy nagy nulla.

Kábé kilöktek a pultba. Azt se tudtam, mi-hol van az áruházban...hogyan épül egyáltalán fel az egész "rendszer" ...

Ha kérdeztem, minden titkos volt...kaptam olyan választ is, hogy ez engem mért érdekel...mi vagyok én, kém?


Életem eddigi legnagyobb munkahelyi csalódása.

2021. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!