Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő hegesztőként...

Pályakezdő hegesztőként milyen esélyeim vannak külföldön?

Figyelt kérdés
eddig teherautósofőr voltam, szakmát akarok váltani. Járok minősített hegesztői tanfolyamra, pályakezdőként milyen lehetőségeim vannak külföldön? Nem akarom tovább pocsékolni az időmet ebben az országban. Angol társalgási szint, németül most tanulok.

2021. jún. 20. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem akarsz nagyon sokat költeni a dologra, akkor inkább gyakorlottan menj szerintem! Az kizárt, hogy elsőre a magyar gyorstalpalós minősítéssel letesznek a minősítésednek megfelelő varratot csinálni. Tudnod kell, mit csinálsz. Értened kell a WPS-t, tudnod kell rajzból dolgozni. Ha épp csak boldogulsz, azt se mindig, abból rövid kis kaland lesz.
2021. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hegesztés gyakorlása oké, de a rajzból való munkavégzést, hogyan gyakoroljam? Gondolom minden pályakezdő úgy kezdte, hogy ezt a melóhelyen tanulta meg......
2021. jún. 20. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tantárgy a műszaki rajz.
2021. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fémipari szakmát végeztem. Papíron tantárgy volt ott is a műszaki rajz, gyakorlatilag nem oktattak semmit. Szóval gondolom, majd a tanfolyamon rátérünk.
2021. jún. 20. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az már úgy tök jó lehet. Nyilván nem lehet tudni, mennyire követelmény majd adott melóhelyen, de ahol igen, ott roppantul jó néven veszik, hogy rád lehet bízni ilyet, kérdezel, ha nem esik le valami, meg ugye a fémipari szakmád ad egy normál rálátást, hogy ha mondjuk egy szép napon kihajítanak kicsit ilyen tonnás szerkezeteket egyengetni daruval meg nagy súllyal két rögtönzött bakon, akkor boldogulsz érzésből.
2021. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!