Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 47 évesen érdemes még megpályá...

47 évesen érdemes még megpályáznom junior álláshirdetéseket?

Figyelt kérdés
Hiszen korom alapján inkább senior pozíciókra lennék jogosult, igazából nem találtam erre vonatkozóan sehol részletes leírást, hogy hogyan alakulnak a korhatárok.

2021. jún. 23. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkatapasztalattol fugg. Ha kezdo vagy,lehetsz akar 50 eves is,akkor is junior vagy. Ellenben ha 24 evesen van akar 3-4 ev tapasztalatod,es eleg jo vagy hozza, akar mar senior is lehetsz.
2021. jún. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Életkort ne adj meg a CV-ben, se képet, nem hiányzik senkinek hogy életkor alapján diszkrimináljanak. Egyébként igen, ez tapasztalat alapján megy, remélem nem okoz problémát számodra hogy benne van hogy akár egy 23-24 éves is lehet a közvetlen felettesed.
2021. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

, nem hiányzik senkinek hogy életkor alapján diszkrimináljanak.


Az a legaljasabb dolog, ami letezik. De szerintem nem diszkriminaljak, ha nem kèr az illeto horror bèrt es vezetoi szerepet.

2021. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez sajnos nem teljesen így van. A fiatal főnöknek is fura, ha egy 50 éves beosztottja van. Ráadásul azt gondolják, hogy ez a bér neked nem felel meg.

Én szülés után pályáztam meg egy 6 órás kezdő állást. Persze nem írtam bele az önéletrajzba, hogy 2 éves bölcsis gyerekem van, és ez az állás nekem akkor pont ideális lett volna. Akkor még léteztek fejvadászok, de már ő sem küldte tovább az önéletrajzom. Habár kort nem írtam bele, de látta, hogy volt pár munkahelyem, és azt mondta, hogy NEKEM nem felelne meg ez az állás. Nem is értettem, hiszen akkor nem pályáztam volna meg! Azt mondta, hogy érti, hogy most munkanélküli vagyok, de hosszú távon úgysem lennék elégedett ezzel a fizetéssel, és ők olyan embert keresnek, aki hosszú távon marad. Ezt a hülyeséget! Egy kezdő, akinek nincs családja sokkal előbb lelép, mint egy családos ember. Mondtam is neki, hogy nem nagyon talál olyan embert, aki ott marad nyugdíjig, ha 1-2 évig marad valaki, már jól járt, de aztán inkább nem is vitáztam vele, mindegy. Ha valaki így gondolja, akkor nem tudod meggyőzni.

Attól függetlenül, ha aktívan állást keresel, pályázz meg mindent, ami szóba jöhet.

2022. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!