Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha új területen szeretnél...

Ha új területen szeretnél elhelyezkedni 35 felett, akkor gatya van? 37 leszek, szóval még cirka 28 évem van a nyugdíjig, sportos vagyok, huszonévesek 90%-tól jobban bírom a terhelést.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sima biológusi munkakörbe bekerülni, 5 év biológia szak van mögöttem, habár nem biológusi, de az 2 éves msc levelező képzés, amit menet közben kellene letennem, azt már meg sem érezném. Érdemes pályázni? 5 évig dolgoztam Csehországban, de persze nem a szakmámban.
2021. jún. 23. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy még öreg.
2021. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ahogy hallom, olyan 8 ev mulva, 45 evesen lefő a kv ha valaki valtani akar a szektorok kozott. Szoval most kell cselekednem.
2021. jún. 23. 11:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen. De én a mostról beszéltem, nem arról, mi lesz 10 év múlva.
2021. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 8 év múlva már máshogy állnak hozzá a 45 évesekhez. Most is van olyan kollégám, aki 45 felett van és kapja az ajánlatokat (programozó), milliós fizetési ajánlattal, mundjuk a tudása és a tapasztalata nem átlagos.
2021. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attol fugg mire valtanal es most mit csinalsz. Biologianal eleg nehez dolgod lesz, mert fiatalokbol is tul sok van, ok se tudnak mind elhelyezkedni szakmaban.
2021. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Alig van bioszos. Pont, h evrol evre kevesebben vegeznek ott.
2021. jún. 23. 14:00
 7/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy 8 év múlva már máshogy állnak hozzá


Jo lenne

2021. jún. 23. 14:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Szerintem a kávé sosem fő le, csak tudni kell, hogy te 35, 45, vagy akárhány évesen pályakezdő leszel, vagy is ennek megfelelő bérezést fogsz kapni, ennek megfelelő igényt kell beadni.

Sokan ott követik el a hibát, hogy hasonlítja magát olyan egyénhez, aki ugyanolyan idős, csak éppen 15 éve a szakmában dolgozik. Értelemszerűen valószínű köszönő viszonyban sem lesz kettejük fizetése.

Természetesen érdemes pályázni. Ha interjún rákérdeznek miért mentél más irányba egyetem után, azt meg lehet fogalmazni úgy, hogy pozitív képet fessen rólad.

2021. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sokan ott követik el a hibát, hogy hasonlítja magát olyan egyénhez, aki ugyanolyan idős, csak éppen 15 éve a szakmában dolgozik.



az nagy hiba lenne, én reálisan nézem a dolgokat és nem rögtön 4-500 ezret akarok zsebre tenni.

2021. jún. 23. 14:22
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha interjún rákérdeznek miért mentél más irányba egyetem után, azt meg lehet fogalmazni úgy, hogy pozitív képet fessen rólad.


Én pl otthon éltem 34 éves koromig és 10 milliót félretettem, hogy lakást vehessek hitelre. Nem azért mert hűde jó volt az a pálya, csak a kényelem és a célok...

2021. jún. 23. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!