Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a "rosszabb" gyár vagy...

Melyik a "rosszabb" gyár vagy kereskedelem? Sajnos sima érettségivel jelenleg nincs más lehetőség

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 15:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönnének a beszólások,nem tart el senki sem és tanulok is de csak jövőre végzek
2021. jún. 23. 15:48
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz választani. Gyárban több műszakban jobban lehet keresni, de teljesen leépülsz értelmileg is meg sok helyen fizikailag. Kereskedelemben meg mindig megy a mutyi pár órára jelentenek be zsebbe fizetnek amikor épp fizetnek. Nagy multiknál kicsit jobb a helyzet, de oda egy érettségi nem biztos hogy elég.
2021. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sparba felvennének
2021. jún. 23. 16:05
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak a Spar a legrosszabb. Egy Aldi, Lidl sokkal jobban fizet.
2021. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet válaszolni rá.


Eltérő a terhelés, a kihívások, és van aki az egyiket bírja jobban, van aki a másikat, van akit halálra idegesítenek az ügyfelek, ő simán jobban megtalálja a számítását a gyárban, más meg inkább üzletbe megy.

2021. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a kereskedelem rosszabb, de ez nagyon személyiség függő dolog, mert kinek mi. Én egy olyan gyárban dolgozom ami 8 órás 2 műszakos de. du. váltakozásban, pénzben nem rossz, nekem ez jobban bejön, mint a kereskedelem. A kereskedelemben sok a nő, ráadásul a vezetőség nagy része frusztrált p...a. Ott is kihajthatják a beled, a kasszában ha hiányod van levonják a fizetésedből. Persze biztos vannak ott is jobb helyek ki kell fogni, mint a gyárt is. nekem sikerült úgy érzem kifogni egy jó gyárt, mert nem vagyok kimerítve és nem 3 műszakos ami emberkínzás kb. Ki kell próbálnod magad. ez olyan, hogy valaki meg visszavágyik a hotelbe takarítani, míg én meg azt nem csinálnám semmi pénzért, hiába fizetik jól, ott tényleg megszakadsz. :) Sok sikert!
2021. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az nem baj hogy nők vannak 😄
2021. jún. 23. 16:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Gyár fizikailag biztosan kimerítőbb, de valószínűleg műszakos munkarend van, és általában a fizetés is valamivel magasabb. Én személy szerint antiszoc vagyok, inkább szívnék a sor mellett éjszakásban minthogy a pénztárban napi egymillió emberrel találkozzak.
2021. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szüleim kereskedelemben dolgoznak, hivtak is, hogy menjek nekik besegiteni, ha szeretnék, nincs az a pénz... Inkább a gyár... Szüleim közül apum dolgozott gyárban, ő inkább kinlódik a vendégekkel, mint hogy vissza menjen, anyum fiatal kora óta kereskedelemben dolgozik én nem birnám idegekkel az fix.


Szóval összevetve annyit tudok, mint az elöttem szólók is, hogy egyén függő.

2021. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy gyárba dolgozok,de itt nagyon lazaság van két műszakos,8 óra csak nagyon kevés a pénz(140-150)
2021. jún. 23. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!