Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap megyek állásinterjúra,m...

Holnap megyek állásinterjúra,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Árúösszekészítő munka lenne, a pennyben.

Pályakezdő 18 éves vagyok, ha nehezet és sokat emelek nagyon megfájdul a hátam.. Elkövettem egy hibát mégpedig azt hogy nem olvastam az adott munkakör útán. Nagyon kellet a munka és itt egyből behivtak megbeszélésre.. Viszont ahogy olvastam nagyon megterhelő meló ez... Ha a családomnak azt mondanám hogy mégse mennék ide akkor nagyot csalódnának.. És hallgatnám napokig.. Mivel régóta nincs munkám.. Mit tegyek? Valami tanács?



2021. jún. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hátizom gyakorlatokat javaslok
2021. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Pár hét után belerázódsz. Azért egy katonaság nem ártana a sok nyegle telefonnyomkodónak
2021. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Combból kell emelni, egyenes háttal és akkor nem fog megfájdulni a hátad. Legalábbis az emeléstől nem.
2021. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is az edzés jutott eszembe, mint tanács. :D Az elképesztő, hogy sok fiatal annyira le van amortizálódva, hogy egy kis fizikai megerőltetéstől összesz.rják magukat. Nem egy ilyet hallottam mostanában.
2021. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én azért elolvasnék egy 3000 oldalas orvosi lexikont, lehet abból fognak kérdezni...
2021. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Penny Veszprém?
2021. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jún. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!