Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinal egy projektassziszt...

Mit csinal egy projektasszisztens?

Figyelt kérdés
A linkedinen megtalalt egy fejvadasz, hogy remek projektasszisztens allasa van. Gozom sincs miert, kozom nincsen az ilyen allasokhoz, szerintem osszekevert valakivel... azert kivancsi lettem, megis mit csinal egy ilyen?

#projektasszisztens
2021. jún. 25. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
projektvezetői papírmunkát végzed.
2021. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ideig dolgoztam ilyen munkakörben. Volt egy adott projekt, amin 3 magasabb beosztású kolléga dolgozott, az ő asszisztensük voltam. Meetingeket szerveztem, ha utaztak, repülőjegyet és szállodát foglaltam, a webshopokra cateringet intéztem - valójában a titkárnőjük voltam, divatos szóval a személyi asszisztensük, csak mivel mindhármuké, egy projektről, így projekt asszisztensnek hívták.
2021. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És nem küldte át a pozíció leírását? Miért nem kérded el?

Egyébként kb. a projectmanager adminisztratív támogatása, bármivel. A papírmunkától adminisztrációtól kedve a szimpla titkárnőig R1 munkatársig bármi lehet, ahogy éppen az adott cégben definiálják a feladatkört

2021. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, szerintem hülye a csaj, én DBA vagyok, mi közöm nekem ehhez...
2021. jún. 25. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!