Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucksba baristának van...

Raccthefish kérdése:

Starbucksba baristának van esély, hogy felvesznek 17 évesen?

Figyelt kérdés
Nagy álmom lenne suli mellett valami olyan munka, ahol nem a gyárban kéne állni stb. A mekiről pedig nagyon sok rosszat hallottam. A starbucks sokkal közelebb áll hozzám és nagyon szívesen dolgoznék ott... Van rá esély szerintetek?

2021. jún. 28. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Diákokat is keresnek. Nézd meg az oldalukon az álláslehetőségeket.

Üzletek szerint tudsz válogatni. Minden tudnivaló ott van.

2021. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen <3
2021. jún. 28. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon utálni fogod a kávét. Az is csak egy munkahely. De ha szeretsz emberekkel foglalkozni, lehet jó irány. Nem tudom, mennyire hajtós. Ha az, akkor nagyon fárasztó.
2021. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Végül jelentkeztél?:)
2021. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%
Majdnem két évig dolgoztam ott de a kávét nem utáltam meg, ha lehet még jobban megszerettem. A kávékészítés egy kis része a munkának rengeteg a mosogatás, takarítás, talpon lenni, meg persze mosolyogni akkor is ha bunkók veled:D igen fárasztó, de nagyon szerettem ott dolgozni és nagyon jó barátokat szereztem ott, ajánlom főleg diákmunkának
2021. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!