Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy kiégés szélén levő közgazdásznak?

Figyelt kérdés
Szeretnék 20 év irodai munka után valami mást csinálni. Ne kelljen hozzá szakképesítés (cukrász, ilyesmik) és azért jó lenne ha meg lehetne vele keresni nettó 300-at. Létezik ilyen állás manapság Budapesten vagy álmodozom?
2021. jún. 29. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Három hónap gyári meló vagy vendéglátás. Soha az életben nem fog többet eszedbe jutni a kiégés, mert úgy fogsz örülni az irodai munkádnak, mint majom a farkának.
2021. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy minden munka nehéz, de máshogy. Ha valaki azt csinálná, amit én az elmúlt 3 évben az színesen főzne kávét egész nap talpon állva, kedvesen. Mondjuk, lehet, hogy csak fél évig, ezt elfogadom.
2021. jún. 29. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha 20 év közgadász meló után nettó 300at keresel, akkor ott komoly gondok vannak.
2021. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ennyi a mostani fizetésem, hanem azt írtam le hogy mennyiért mennél el. Szerintem talán ez reális lehet, bár tudom milyen rémes bérek vannak sajnos és sokan ennyit se kapnak.
2021. jún. 29. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az órabérben takarítók tarifája 2e/óránál kezdődik, ebből napi 8 órával számolva kijön a 300.

Amikor a feleségemnek sokat kellett túlórázni, hozzánk járt egy maca, tkp. szépen dolgozott, de azért elég komótosan is, és mindig azon panaszkodott annyi helyről keresik simán tudna minden nap 12 órát is dolgozni.

2021. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Taxisofőr
2021. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ételfutár
2021. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!