Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha interjú után azt mondják...

Ha interjú után azt mondják hogy 1 hét múlva visszajeleznek, az rossz jel?

Figyelt kérdés

(multi)


Eddig mindig 1-2-3 napon belül jeleztek, ha fölvettek valahova..



2021. jún. 30. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sokszor interjuztatnak tobb jeloltet is es a legjobb(ak)nak adnak ajanlatot. Ha te az elejen vagy, akkor meg kell varnod a tobbieket.
2021. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem volt, hogy egy hónap után hívtak, hogy felvennének. Meg az is lehet, hogy az illetékes szabin van a héten, és hivatalos döntés csak jövő héten születik, hiába beszélik meg maguk közt rögtön interjú után, hogy fel akarnak venni.
2021. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Semmi rossz nincs abban, én most egy olyan helyre interjuzok, ahol 5 körön kell átmenni, a 3. és 4. között három hét telt el, mire visszajeleztek, általában ha több is jelöltet is meg akarnak hallgatni és az interjúztatók ideje behatárolt, el tud csúszni a dolog.


A legextrémebb ilyen esetem külföldön volt, januárban jelentkeztem egy állásra, két hét múlva interjúztam, aztán hónapokig semmi. Aztán juniusban hivtak, hogy na lehetne menni következő körre, de hát akkor már volt másik állásom és elküldtem őket a fenébe.

2021. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Pályakezdő vagyok, és nem vagyok még nagyon dörzsölt. Általában meg sem hallom az ilyen mondatokat, mivel tudom hogy mennyire nem fedik gyakran a valóságot, de ez a cég, ahol ezt a választ kaptam, elképesztően sokat dobna a karrieremen, kb ezzel "megcsinálnám magam", izgulok az eredményen. Ez már a 3. interjúm velük.

2021. jún. 30. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nyári szabadságolások kezdődnek, most teljesen normális lehet 1-2 hét is
2021. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!