Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni diákmunkát hogy...

Balatoni diákmunkát hogy lehet kivitelezni?

Figyelt kérdés

(Először is: nem tudom, mennyire tartozik ebbe a kategóriába a kérdés, de nem tudtam melyikhez írhattam volna. Ha valaki meg tudná mondani, azt megköszönném és elnézést.)


Szabolcs megyében lakom, a határ környékén. A diákmunkalehetőség egyenlő a 0-val, sehova nem vesznek fel vagy egyszerűen nincs szükségük diákra. Szóval a Balatonon gondolkozom, mert ott sok lehetőség lenne szállással. És itt jön képbe, miért is írtam le burkolva a tartózkodásomat. 20 km-es körzetben buszozok, vonaton talán ha 3-szor ültem és ennyiben ki is merül a tömegközlekedési ismeretem. Viszont szeretnék dolgozni, mert szükségem van a pénzre, de nincs senki, aki lejönne velem a Balatonhoz, egyedül pedig elég meredeknek tartom. Valami tanács, hogy ki hogy oldotta meg a melót? Van olyan, aki hasonló távolságra lakott, de bevállalta? Ha igen, nagyon nehéz volt? Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve. Már nem tudom hanyadik helyről dobnak vissza, nagyon elkeserítő.


Mellesleg 18 éves vagyok és lány, dolgoztam már gyárban és boltban.


Minden tanácsot szívesen fogadok.:)



2021. jún. 30. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkorra már a jó helyek rég elkeltek a Balcsinál. Főként környékbelieket szeretnek alkalmazni,de ahol van hely,ott szállást is adnak, viszont itt általában 10-12 órázni kell,mert akik ott laknak azoknak kell zárniuk este, végig lenni.

Szerintem nem feltétlen éri meg, tévhit az,hogy meg lehet jól szedni magad a Balatonon. Persze ha heti 7 napot lenyomsz 10-12 órázva össze lehet szedni szép összeget, de az órabér akkor sem jön ki sokra.

2021. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!