Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgáz mellé érdemes lenne...

Közgáz mellé érdemes lenne elvégezni a szociológiát?

Figyelt kérdés
Több neves közgazdász szociológus is volt egyben, pl Karl Marx vagy Pogátsa Zoltán

2021. júl. 4. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem, szerintem szart se ér. Tanulj inkább IT-t vagy valami hasznosat a közgáz mellé.
2021. júl. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kozgaz + itval sokkal hamarabb sokkal tobbre mesz
2021. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szeretnél?

Az üzleti világban kevés hasznát fogod venni, és igazából nem is fogják értékelni.


Ha tudományos pályát képzelsz magadnak, akkor a Corvinus T karára (Szervezetileg már nincs) felé indulj.

Ott elég sok társadalomtudományt tanulhatsz.

Közben meggondolhatod.

2021. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép és érdekes ága ez a közgazdaságtannak, én is falom a filozófiai és társadalomtudományi könyveket, sokat segít hogy jobban értsem a világot, de az a fene nagy igazág, hogy ez pusztán csak egy hobbi, az akadémiai világon kívül konkrétan ebből pénzt nem nagyon fogsz csinálni az eddigi tapasztalataim alapján. Az élet más területén talán profitálhatsz belőle, például jobb helyeken szeretik azért a művelt arcokat, javíthatja a kapcsolati tőkéd ha nem vagy teljesen világtalan, meg hasonlóak, de szerintem is maradjon hobbi.
2021. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!