Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most repülök a családi fészekb...

Most repülök a családi fészekből rá vagyok kényszerülve, hogy munkahelyet váltsak, mivel 150 ezret keresek havonta.Milyen gyárakat tudtok javasolni, amiből megtudok élni egyedül egy albérletben?

Figyelt kérdés
Nincsen szakmám, csak érettségim

2021. júl. 7. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem szerzel szakmát? Miért, akarsz örökké tengődni, hogy kijöjjön az albérlet?
2021. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj ki egy szakmát vagy menj el egyetemre. Ha kényszerűségből munka mellett kell csinálnod, az pokoljárás lesz. De muszáj egyről a kettőre lépned, ha jót akarsz magadnak. Nálunk GYMS megyében megkeres egy gyári munkás 200-at, viszont egy jó ács vagy kőműves ennek a többszörösét is akár. Persze csak ha tényleg profi.
2021. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Csak szobat berelve!


Budapest, Ceva, brutto 330-as alap + 400-as cafeteria


2020-ban ajanlottak ennyit. Gondolom kicsit emelkedhetett.


Magyarorszagon nem eri meg a gyari, kereskedelmi munkak. Ehberes munkak.

2021. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek ács, kőműves munkát ajánljátok. és ha nő? Ne gyertek a fodrász, műkörmössel, mert Dunát lehet belőlük rekeszteni,.
2021. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok
2021. júl. 7. 16:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy a gyári munkás illetve kereskedelem rabszolga munka,de mit tudok csinálni?!
2021. júl. 7. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Kulfold, ha mar ilyen ehberes melok vannak. Akkor mar erje meg!
2021. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Külföldre hogy?
2021. júl. 7. 19:50
 9/9 Balois válasza:
Nézd meg a FLEX-et. Azért javaslom, mert dolgoztam ott és azt láttam, hogy mindenki aki egy tesztet ki tud tölteni (nem túl bonyolult) a képességeihez mérten kap feladatot. Nagyon sok féle munka van itt. Jó szívvel javaslom. Nagyon jó fizetés is van szerintem. Kicsi elektronikai affinitás azért szükséges. Próbáld ki szerintem. Túlóra lehetőség sokszor választható, és azt nagyon jól megfizetik.
2021. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!