Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Politikatudományok Ba után...

Politikatudományok Ba után érdemes mesterszaknak a Corvinus Közgazdaságtudományi Karán lévő közgazdálkodás és közpolitika szakot választani?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik a terveid vele.
2021. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
hagyományos értelemben ettől sem leszel közgazdász, mint ahogy politológiával sem értesz semmihez gyakorlatilag így ha időd engedi, lazán végezd el. elfér plusz egy
2021. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért nem lennék? A tanterv alapján főleg gazdaságpolitikával és elemzéssel foglalkozik. Teljes kreditbeszámítással az alkalmazott közgazdaságtant fogadja el, vagyis ez arra épül rá, de lehet menni társadalomtudományi alapdiplomával is, viszont jópár kreditet meg kéne pluszban csinálnom.


#1

Hát, pl azon gondolkodtam, hogy kockázatelemző lennék. Vagy valami ilyesmi

2021. júl. 7. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
1: ahhoz ez nagyon kevés.
2021. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor kvantitatív elemző?

Meg tanítanak közbeszerzést is, azzal kapcsolatosan területen is dolgozhatnék.

2021. júl. 9. 21:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy gazdasági igazgató lennék.
2021. júl. 9. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
5: ahhoz kicsit több matek kellene. Sokkal több
2021. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A tanterv alapján tanítanak kvantitatív elemzést. Meg komplex gazdasági elemzést.

Akkor hova lenne jó ez?

2021. júl. 14. 01:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanultam egy félév törököt az egyetemen, mégse tudok a köszönömön kívül semmit. Na kb ennyire elég a “tanterv szerint tanítanak kvantitatív elemzést”.
2021. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!