Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve a jelenlegi munkahelyetekkel? Mennyire lehet jól megélni a fizetésből?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom már napok óta, hogy nem biztos, hogy a szakmámban szeretnék dolgozni, és lehet, hogy inkább elvégzek egy OKJ tanfolyamot, vagy tovább tanulok. Viszont teljesen bizonytalan vagyok, hogy miként és hogyan. Ezért is kérdezem, hogy ti mennyire szeretitek a munkátokat? Számomra fontos lenne, hogy változatos legyen és legyen fejlődési lehetőség. A válaszokat előre is köszönöm 😊♥️ 18/F

2021. júl. 9. 21:39
 1/10 anonim válasza:
68%

Nekem egyik feltétel sem él, diploma után itt volt hely, így ide jöttem. (Állami szféra, iroda)

Mivel albérletem, hitelem nincs, ezért jól elvagyok pénzügyileg. Maga a munka unalmas, de kompenzalja, hogy sok a szabadidőm.

Én nyelvet tanulok, azzal szeretnék kitörni innen, úgy 1 éven belül. Első igazi munkahelynek jó volt. :)


23L

2021. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Már nem indítanak okj-t, megszűnt, csak az éppen még folyamatban lévő képzésekbe lehet becsatlakozni. Egyáltalán nem vagyok megelégedve, vegetálok.
2021. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Gyári melós vagyok egy magyarországi gazdag külföldi cégnél. Gépkezelés a feladatom, van továbblépési lehetőség, változatos a munka. Fizetésem alaphangon túlórák nélkül nettó 430 ezer forint szokott lenni havonta, 2 túlórával már átlépem a nettó 500 ezres fizetést havonta. Úgyhogy el leszek még itt pár évig az biztos.
2021. júl. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok, a jövedelmem 33%a elég a költségeimre.
2021. júl. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik válaszadótól kérdezem, hogy egy gyári gépkezelő hol keres ilyen jól?
2021. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon meg vagyok elegedve. Tobb even at kepeztem magam, guriztem azert hogy ide eljussak. Jelenleg nagyon keveset dolgozok viszonylag sok penzert. A koltsegeim kb a fizetesem 10 szazaleka korul vannak, vannak befekteteseim amik eleg jol szuperalnak. Jelenleg az ido mulasa nagyobb befolyassal van az anyagi helyzetemre mint az hogy mennyi munkat teszek bele.
2021. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Én meg vagyok elégedve a munkahelyemmel és a fizetésemmel.Karbantartóként dolgozok vidéken egy nagyobb gyárban,és mivel szüleimnél élek a fizetésem akár több mint felét el tudom tenni de akár albérletet is el tudnék tartani szűkösebben.

A munka változatos mert nem lehet tudni hogy mi a probléma,gondolkozni kell,fejlődési lehetőség van mert bonyolultak a gépek.Általában fele-fele arányban dolgozunk,ha nincs probléma akkor az irodában vagyunk tehát legtöbbször nem kell rohanni egyfolytában de nem is unatkozunk,telik az idő.

Az a rossz hogy aránylag messze van tehát 1-1 óra a bejutás és 3 műszakos,tehát túl sok azabadidőm nincs,az is össze-vissza de amúgy meg jóval kevesebbet keresnék tehát megéri

21/F

2021. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az OKJ-kel csak szaporán, mert idén szeptemberig tudsz kb becsatlakozni még egy kettőbe, aztán jövőre már csak iskolarendszerbe estin vagy nappalin csnálhatod, minimum 1 vagy 2 év alatt bármelyiket is, azt is ami jelenleg még 6 hónapos csak pl gumis, vagy társasházkezelő.
2021. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok elégedve telephelyőr vagyok, 1025ft nettóért.

Nappal csak valami nevetséges látszatmunkával kell elütni az időt amíg bent van a nagyérdemű, de amúgy klímás bódá hűtő, tv minden van, meg laptopot, konzolt is lehet behozni. Annyit lehet túlórázni, hogy a felső határ havi 400 óra. Amit 16 nappal már lehet is hozni simán (24-es munkanapok)

Én már negyedik éve nyomom...

A szabadság teljesen szervezhető, a kollégák segítőkészek...

Közel négyszázat keresek, gyakolratilag semmi felelősség, semmi ideg.

A főnök csak háromhavonta jön egyszer, fizetés egy az egybe számlára megy, már a kezdetektől munkabér megjelöléssel.


Simán hitelképes lennék, csak nem szorulok rá!

2021. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem vagyok megelégedve. Kormányhivatalban dolgozom, de csak vegetálok már 1 éve. Ülök egész nap gép előtt és nyomtatok, bélyegzőzöm, ctrl+c, ctrl+v-zek adószámokat, amiket gyakorlatilag bármelyik 8. osztályt végzett ember megtudna csinálni. Diplomával a kezemben. Bérminimumot kapot, szüleimmel élek, de így se tudok nagyon félretenni. A társaság, munkahelyi légkör borzalmas, 19. századi állapotok vannak. Ja, és amúgy stresszes, a munkateher sok, elég ember pedig nincs aki csinálja, alulfizetett. Nem tudom, hogy tudnék ebből kitörni, de kezdek besokalni és kiégni, önbizalmam nuku, mert ilyen munkát végzek hulladék emberek között.
2021. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!