Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segédmunkás napi 20ért alig...

Segédmunkás napi 20ért alig jön már el? Ny-Mo, Balaton környéke

Figyelt kérdés

Építkezés utáni tereprendezés, segédmunka, sittpakolás, söprés, gazolás, építőanyag maradékok teherautóra pakolása-segédmunka.

napi 20-ért alig van ember erre.

Volt olyan fickó aki közölte holnaptól napi 25 vagy nem jön többet.

Megkapta.


Napi 20ért feketén zéró adózással?

Hát.... én diplomás emberként olyan 8000/napért dolgozom, ha kiszámolom.

Igaz, nem is pakolom 40 fokban a sittet.


2021. júl. 10. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja tele van ez az ország sokszázezreket kereső segédmunkással, még is az összes a szakadt kocsmábajárós biciklijével jár, meg a dohánybolt előtt a legolcsóbb legszarabb keserűt issza, meg a legszarabb dohányból tekeri a cigit. 😂😂😂
2021. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Napi 12 óra+ bruttó 20 ezerért amiből ha adózna maradna 13 ezer és órabér 1ezer forint lenne bejelentve. Éhbér
2021. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Igyvan Balazs.
2021. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Tuzo napon?

Nincs az az epeszu ember aki 25-30 ezer forintnal kevesebbert elvallalja!

2021. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

25-30e?! Még ha bruttó is, ez 600eFt-os havi fizetés. Hol lehet jelentkezni?

Én is diplomásként alig valamivel több, mint bruttó 10e-ért dolgozom naponta. Nem vagyok már pályakezdő és nem, nem egy légkondicionált irodában passziászozom egész nap. Volt már nem egyszer hogy terepre ki kellett menni kábelezni, köves talajban, kézzel kiásva 40 fokban. Műtárgy készítéshez is lapátoltam már nyáron a kőzúzalékot, nem esett le a karikagyűrű az ujjamról, csak a tenyerem lett vízhólyagos, de kibírtam. A munkáltatóm erre nem fog segédmunkást felvenni, nem tudja hogyan elszámolni, kifizetni. Viszont valakinek meg kell csinálni.

Volt már, hogy technikusnak is jelentkeztem gyárba, mert magasabb volt az ajánlott fizetés, mint amit diplomával kapok. Minden esetben arra hivatkozva utasítottak el, hogy túlképzett vagyok.

Ilyen fizetésért én nagyon szívesen elmennék segédmunkásnak, ha nem kizáró ok, hogy van egy mérnöki diplomám és két nyelvvizsgám. Aszfaltozáson és magasságban való munkavégzésen kívül, szinte majdnem mindent nagyon szívesen elvállalnék.

2021. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
utolsó ez fekete jövedelem napi 12+ órában,tűző napon
2021. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Érdekel a munka!
2021. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
sz@r kuli munka.. duplájáért se mennék.
2021. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Ne ird bele se a diplomad se a nyelvvuzsgaid. Soha ne mondd. Nem sert torvenyt az elhallgatasuk.
2021. júl. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Két diplomás ember akik napi nettó 8 és 10e körüli bruttó ami nettó 7e?? Napi bérért dolgozik az mégis miért elégszik és marad a cégnél? Megélni allig lehet belőle és szinte mindenhol máshol többet fizetnek diploma nélküli is.
2021. júl. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!