Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segédmunkás napi 20ért alig...

Segédmunkás napi 20ért alig jön már el? Ny-Mo, Balaton környéke

Figyelt kérdés

Építkezés utáni tereprendezés, segédmunka, sittpakolás, söprés, gazolás, építőanyag maradékok teherautóra pakolása-segédmunka.

napi 20-ért alig van ember erre.

Volt olyan fickó aki közölte holnaptól napi 25 vagy nem jön többet.

Megkapta.


Napi 20ért feketén zéró adózással?

Hát.... én diplomás emberként olyan 8000/napért dolgozom, ha kiszámolom.

Igaz, nem is pakolom 40 fokban a sittet.


2021. júl. 10. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

#10!

Én pl azért mert nem szeretnék az ország túlsó végébe költözni. Helyben (Pécs) meg örül az ember ha egyáltalán van munkája. Sajnos itt nem lehet válogatni az állások között, főleg ha a tanult szakmádban szeretnél elhelyezkedni.

Ahogy írtam jelentkeztem diploma nélküli állásra, de nem vesznek fel, mert túlképzett vagyok.

"Ne ird bele se a diplomad se a nyelvvuzsgaid. Soha ne mondd. Nem sert torvenyt az elhallgatasuk."

Igen, ez nagyon jó ötlet, csak akkor mit hazudjak, mit csináltam az egyetem 5 éve alatt? + az eddigi munkahelyeimet is tagadjam le? Írjam/mondjam azt, hogy 15 éve egy napot nem dolgoztam, csak lógattam a lábam és valaki eltartott? Ez mennyire lenne pozitív a munkaerőpiacon? Mert azt meg nem fogják elhinni, hogy 10 évig mérnökként dolgoztam diploma nélkül. Vagy találjak ki kamu munkahelyeket, bízva abban, hogy úgysem néznek utána?

2021. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!