Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Allasinterjun miert a fizetes...

Allasinterjun miert a fizetes az utolso dolog amit elmondanak nekunk?

Figyelt kérdés
Behivnak, kinyalod magad, fel oraig pofaztok a semmirol, aztan mikor rakerdezel a penzre nagy kegyesen benyogik, hogy netto 150. Mikor meg megkoszonve mondod, h bocs, de ennyiert nem erdekel, elkezdenek a munkaltatok duzzogni...
2021. júl. 10. 15:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit ukrajnában is megkereshetsz :D


Ukrajnában a vállalkozások, intézmények és szervezetek teljes munkaidőben foglalkoztatott alkalmazottjának átlagos nominális fizetése 2020 novemberében 11 987 hrivnya volt.

2021. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
És kit érdekel Ukrajna????
2021. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Engem érdekel!
2021. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Akkor költözz oda, ez Mo.
2021. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarok oda költözni, csak érdekel.
2021. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez sajnos ilyen, a miértjét nem tudom. De ne tudd meg hányszor autóztam feleslegesen 500 km-eket! (Országos szinten szoktam keresni, nem riaszt meg egy költözés.) Ablakon kidobott pénz volt.

Ha direktbe rákérdezel előre, akkor a HR-es agytrösztök elkönyvelnek előre, hogy anyagias vagy, lusta vagy, buta vagy és többet az életben nem is keresnek.

Ha bérigényt kérnek és visszakérdezek, hogy támpontként szeretnék valami ársávot tudni, hogy ebben a pozícióban náluk mennyit lehet keresni, akkor részükről csak megy a kínos erőltetett mosolygás, hogy nekem kell valamit mondanom, ők nem nyilatkozhatnak. Jó, oké, akkor 10 év munkatapasztalattal MSc mérnöki diplomával mondok nettó 200e-t, elköszönnek, hogy majd értesítenek. Persze ez soha nem történik meg, még egy e-mailt sem hajlandóak megereszteni. Sokkal korrektebb lenne ha megírnák, hogy köszönjük, találtunk olyat, aki olcsóbban elvégzi ezt a munkát. De erre nem veszik a fáradtságot. Sajnos ez ilyen...

2021. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Elméletileg azért van így, mert béralku van. A gyakorlatban béralkuról szó sincs, a pozíciók több, mint 90%-ában a munkáltató diktál és neki nem érdeke, hogy a jelentkező hamar megtudja, az óriási elvárásokért cserébe milyen fizetést kínálnak neki. Vagy nem is jelentkezik senki, mert olyan alacsony a bérajánlat, vagy van ugyan jelentkező, mert normális bért kínálnak, de az ott dolgozók fognak morogni, hogy az ő szemüket még mindig GBM-mal szúrják ki, az utcáról beesőknek pedig akár már a szédületes 300 bruttót is megadják, csak jöjjön már végre valaki.
2021. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
32%
Tudjátok ez a béralku nagyon fel...sz. mindig a volt munkatársam jut eszembe aki kb 2x annyit keresett mint én, azonos poziban. Bruhh.
2021. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem végső soron a munkáltatónak is az lenne az érdeke, hogy tisztességes fizetést adjon a dolgozóinak. Sajnos Magyarországon bérköltség alacsonyon tartása valamiért nagyon fontos, pedig szerintem még ezer más dologgal lehetne a versenyképességet növelni.
2021. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Volt konkretan egy hely, 5 email, 6x hivtak, hogy biztos megyek-e interjura. Minden alkalommal rakerdeztem a penzre, de mindig azt mondtak majd az interjun megbeszeljuk. Fenyeztek magukat aztan kiderult, hogy full alja munka, putris melohely, 2 muszak, 7végék stb. Persze az allashirdetesben semmi nem utalt erre. Netto 140et kinaltak. Mikor kozoltem, hogy ennyiert en nem vallalom, pokhendien odalokték, hogy semmi baj, 3 perc alatt talalnak olyat akinek ez sok penz es dalolva jon....
2021. júl. 10. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!