Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan játékok amikel pénzt...

Olyan játékok amikel pénzt lehet keresni online ?

Figyelt kérdés
nem fogadásra nem szerencsejátékra gondolok

2021. júl. 17. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A póker hivatalosan olyan tudásalapú játék amiben a szerencsének is szerepe van. (szerintem ~30%-ban, de erről az arányról megoszlanak a vélemények.)
2021. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem szerencsejáték. Ha meg a fogadással elutasító, akkor vessen magára!
2021. júl. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező üzemeltetőként, kiadóként az összes online játék ilyen!
2021. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Az élet egy nagy szerencsejáték
2021. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egy ismerősöm 6 éve kezdett el Team Fortress 2 igenekkel kereskedni, s 3 éve hagyta abba.

Napi 6-8 órában csinálta egyetem mellett és jövedelmezőbb volt neki mint egy diákmunka…


Valami orosz oldalt bújt, ahol XY játékon belüli alkatrészeket kicsivel olcsóbban (kevesebb játékon belüli itemért) lehetett botokkal cserélni, mint az európai és amerikai oldalakon… De voltak még páran akik ezt felfedezték és a felkínált több száz item közül amik felkerültek néhány percenként, s egyszerre jelentek meg az oldalon, ezért néhány másodperc alatt kellett kiszűrni a legértékesebbet, vagy egyetlen értékeset (mert nagyon sok ezen az oldalon is rendes áron volt) és elsőként cserére invitálni a botot, mert néhány perc alatt eltűnt az értékes item.


Úgy nézett ki a dolog, hogy 30 másodpercenként frissítette az oldalt, majd végigpörgette 2-3 másodperc alatt a végéig és annyira ismerte a különböző itemek játékon belüli árát, hogy le tudott csapni nagyon sokra.


Egy nap akár több százra, a jobb napokon…


Majd ezeket az itemeket (álatalában sapkája) eladta játékon belüli fémekért (scrap, ref, stb.) az európai és amerikai botos oldalakon, minimálisan drágábban.

Majd a fémeket kulcsokra cserélte, a kulcsokért pedig már tudott cserélni valódi emberekkel, s unusual itemeket vett.


Akkoriban az unusual itemek akár több száz vagy ezer dolloáros is árúba voltak bocsájthatóak, amiért már bánkártyára utaltak az emberek.


Tehát nulla befektetéssel szerzett unusual itemek, amiket valódi pénzért eladott.


Egy olyan oldalon árulta ezeket, ahol minden csere után a cserepartnernek volt lehetősége értékelni az eladót, vagy kommentet írni, hogy mennyire megbízható, stb.


Amikor kicsit ugyan nehezen, de az első, 5-6 pozitív értékelés összegyűlt olyanoktól, akiknek a profilja tele volt pozitív értékeléssel és sem Ők, sem ez az ismerősöm nem kapott negatív értékelést, s arról is érkeztek kommentek, hogy a pénz utalása után tényleg oda adja az itemeket amiket megígér, akkor már könnyen ment minden…

Simán elutalták neki a pénzt előre.


Az árrés viszont megszűnt azon az orosz oldalon, meg azóta lehet maga az oldal is, nem volt kedve már ezzel foglalkoznia az ismerősömnek többé, hiszen közben le is diplomázott…


De szerintem más, most népszerű játékoknál ma is lehetnek hasonló dolgok.

2021. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiről tudok:


10 óra Diablo II farmolás 40 másodperces runokkal, 10-15 sec map betölt speed runnal exp farm és ismétlés, 5000Ft-ért mentek az accountok lv 99-re maxolva, ez 2004-2006 között.


WarRock free killezés több géppel lv 80-as acc. 150 euró, 2010-ben 4-5 nap, majd kijött az OPK nevű hack és vége lett a gaménak, 2,4m aktív játékos leesett 20-30e db csalóra.

Havi 500e-et is összetarhálhattál, ha minden nap 14 órában toltad.

2021. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Farmojj bitcoint
2021. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!