Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme 36 évesen újat...

Van értelme 36 évesen újat tanulni, vagy adjam be mindenhová a jelentkezésemet, mennek házalni mindenhová gátlástalanul a megélhetésem reményében? Államigazgatási egyetemet végeztem, de ez a bérezés, amit az önkormányzatok adnak, az rémisztő.

Figyelt kérdés
Ugye eddig nem is volt gond, 35 éves koromig otthon éltem, elég volt ez a nettó x összeg, hogy összegyűjtsem egy lakásinduló 10 milliós összegét és csak a rezsibe, kajába kellett beleadnom. De most, hogy már egyedül élek, így borzasztó, lakáshitel+ minden, a végén semmi sem marad. Szóval agyalok, hogy mit lehetne, amiben pénz is van. Olyat lehet, hogy jelentkezik az ember valahova és bizonygatja azt, hogy menet közben beletanul, vagy menet közben levelezőn elvégzi az egyetemet? Vannak még ilyen toleráns munkahelyek? Ugye azt nem bírom ki, hogy még 4-5 évig ugyanebben legyek és közben tanuljak egyetemen, csak úgy, ha közben tudom h ott vagyok és a célom az, hogy bent is maradjak ott.
2021. júl. 18. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak, akik levelezőn végeznek egyetemet. Akár fiatalon munka mellett, mert nem tehetnék meg, hogy nappalira járjanak, akár munka mellett 30-40 évesen.

"Olyat lehet, hogy jelentkezik az ember valahova és bizonygatja azt, hogy menet közben beletanul" Ahova diplomát kérnek és jelentkezik mondjuk 10 diplomás, oda nem fognak egy diploma nélkülit felvenni akárhogy bizonygatja, hogy beletanul.

2021. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem késő újat tanulni, ha tudod, mit szeretnél helyette, és van rá kereslet. Én tavaly a járvány miatt képeztem át magam 34 évesen, de voltak a tanfolyamon nálam idősebbek is.
2021. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. IT felé orientálódtál? Vagy milyen más? Sikerült vele elhelyezkedni?
2021. júl. 18. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
2-es vagyok, IT terület. Most újabb tanfolyamra járok azon belül, továbbképzem magam, mert volt rá lehetőség. Szeptembertől keresek majd munkát.
2021. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is 37 évesen váltottam IT-ra. Megérte.
2021. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2021. júl. 18. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:
IT-n belül mire váltottatok? Mert az se mindegy.
2021. júl. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első 2 évben backend fejlesztő voltam, addig tanultam tovább, adat irányba. De én azt látom, hogy a szorgalomtól függ, meddig jutok, nem a koromtól.

Ezért szoktam mondani azoknak, akiket érdekel, hogy ebbe érdemes beletenni az időt, mert látványosan megtérül.

2021. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szoftvertesztelést, tesztautomatizálást tanultam.
2021. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Megkérdezhetem, hogy pontosan melyik intézménynél tanultátok az IT szakmákat? A szoftvertesztelés engem is érdekelne.
2021. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!