Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka látássérültnek?

Diákmunka látássérültnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Remélem jó kategória.

Szeretnék tanácsot/ötletet kérni, hogy látássérültként hol nézelődjek, érdeklődjek diákmunka után?

Őszintén fogalmam sincs... Egyébként turisztikát tanulok. Szeretek szervezni, állatokkal foglalkozni és ehhez hasonlók. Csak sajnos így kicsit nehezebb ez az egész diákmunka dolog... Egy menhelyenérdeklődtem már, ott foglalkoztatnának, ha lenne idő, mert nyilván ha tetszik ha nem, inkább tartanám fent a többieket a munkában, mint segíteném, mert valakinek ott kellene lennie velem...

Vannak esetleg javaslataitok?

Előre is köszönöm :)


2021. júl. 20. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg call centeres valami?


Mennyire vagy sérült?

2021. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A call centeren nem gondolkoztam, mert ez valahogy nem áll közel hozzám

Egyébként nem teljesen vagyok vak, fényt, sötétséget, foltokat látok. A tárgyak/emberek távolságát, és körülbelüli körvonalát be tudom határolni valamennyire

2021. júl. 26. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!