Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "A munkavállalók tizede idén...

"A munkavállalók tizede idén először nem kapott semmilyen juttatást“ akkor az én munkahelyem korszakalkotó? Mert nálunk SOHA nem adtak még semmit se

Figyelt kérdés

[link]


Hát nálunk ez jó 10-15 éve biztos nem kérdés mert soha nem adtak semmit.


2021. júl. 22. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy írja a cikk mintha a tized az valami hatalmas arány lenne. Média én így "szeretlek".
2021. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

Raplihuszár Bazsika, ma már másodszor nem tudsz egy szöveget értelmezni. Lesz még?

"A munkavállalók tizede idén először nem kapott semmilyen juttatást"

Lefordítom neked: te abba a 90%-ba tartozol, shová beletartoznak azok, akik amúgy sem kaptak soha, meg azok is, akik eddig és most is kaptak.

2021. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hatalmas nem hatalmas jöjjenek hozzánk nálunk soha egy lyukas garast se adtak pluszban. semmit.

Karácsonykor 1 szem szaloncukorra se futotta. Másutt boríték, ajándék ünnepi vacsi nálunk meg Bóóóódog karácsonyt kollegák...


kösz.

2021. júl. 22. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Milyen juttatásról van szó?

A fizetésedet megkapod nem? Azért dolgozol nem? Az van a szerződésedben rögzítve, nem?

Akkor meg mi bajod van? Mit kéne még kapnod?

2021. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Mert előírás talán, hogy kötelező adni? Nem teljesen értelmes ez a kérdés.
2021. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar fel kell mondani es masat keresni
2021. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Jó egy éve nem jártam itt, úgy látszik, a munkaügyi troll azóta sem talált magának értelmesebb hobbit. :/
2021. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Nálunk sem adtak soha semmit. Semmiféle béren kívüli és egyéb juttatást sem 27 év alatt. Bocsi, az első 3 évben volt év végi részesedés, ha nyereséges volt a cég. Aztán már az sem.


Engem nem zavar, mert ezek nem kötelező dolgok, hanem adhatóak. Viszont cserébe nagyon jó munkahely minden más szempontból, nem cserélnék senkivel. Ide mindenki szeret dolgozni járni, aki meg valamiért elhagyta a céget (pld. költözés miatt), azóta is visszasírja. :)

2021. júl. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a félállássá transzformálódott másodállásomban a 15 év alatt egyszer kaptam jutalmat, holott én írom a legtöbb publikációt.
2021. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Munkaügyes troll
2021. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!