Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt a szex chat munkát hogy...

Ezt a szex chat munkát hogy tudja mindennap valaki csinálni, és szinte egész nap ott ülni?

Figyelt kérdés
Mi olyan jó ebben hogy ilyen sokan csinálják? Onlineallas meg cloudworkes ezekre gondolok. Olyan kevesett fizet hogy egész nap lehet nyomni heti hét nap. Láttam itt gyakorin sokan ebből élnek. De miért jobb ez mint egy rendes munkahely? Egy átlagos fizetésért az ember eladja az életét. Se bejelentés se semmi. Én kipróbáltam amúgy a gyomrom ki fordult majdnem. Kinek éri meg ezt csinálni ilyen kevés pénzért? Csak próbálom megérteni nem értem. És akkor még.orulnek hoby ezt csinálhatjak. Ennél bármi jobb mint ezzel kelni és.fekudni aztán kap cserébe 100 ezer forintot. Még ha nagyon sokat fizetne megérteném.

2021. júl. 29. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan lassan jönnek az üzenetek hogy egész nap ott kell ülniük. Xd
2021. júl. 29. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is kipróbáltam, elég hamar meguntam, ráadásul kb. semmi pénz nem jött be. Nemhogy 100 ezer.
2021. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosan, 100 ezer forintért szinte mindennap ott kell ülni szombat vasárnap is szinte egész nap. Azt gondolná az ember ha már szex iparban dolgozik akkor legalább jól fizetnek. Xd
2021. júl. 30. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Rokkant nyugdíjasként ráér az ember, jó az a 100eFt kiegészítés, a 43e-es nyugdíj mellé!


20-25 éve volt pörgés és pénz a csetelésben, sajnos manapság már havi 30-40e-nek is örülni kell.

2021. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ott ültem egésznap, de egyszerűen semmi pénz nem jött be.
2021. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azoknak eri meg aki:

- nagyon jo teste es szep arca van (ferfi eseten kigyurt, jokepu)

- valami extrat nyujtasz a tobbiekhez kepest.


Amugy full atlag testtel netan arc nelkul ulhetsz ott egesz nap senkit nem erdekel.


Amugy melyik oldalon probalkoztal?

2021. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!