Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatonon nyári munkázok....

Balatonon nyári munkázok. Korrekt a fizetésem? 17/l

Figyelt kérdés
Fagyit keverek, jegkasat csinálok, eladom, asztalokat torolgetek, mind ezt 11- 12 órában, leülni nem ülhetek le csak ha eszek. Szallás ingyen van, bár pici és zsúfolt egy faház. Napi 10 ezerért. Az ideit már végig viszem, bár már leszakadnak a lábaim, de nem érzem ezt kifizetődőnek. Jövőre nem tudom hogy vissza jöjjek-e ennyi pénzért. Kb. 5-6 naponta és esonapokon kapok szabadnapot, ha igy nezem havi 24-25 napi munka azert 250 ezer, szoval az ugy nem rossz egy fiatal, tapasztalatlan pálya kezdőnek... Ha azt nézem a konyhán a fiúk, lányok megszakadnak ebben a dög melegben 1-2 ezerrel többért, szóval ahhoz képest sokkal jobb helyzetben vagyok. Őszintén nem tudom eldönteni hogy mi lenne a helyes, a barátnőm többet keres a balatonon mint takarito egy szallodaban, könnyebb munka, de kevesebb órában dolgoznak, így az sem kifizetődő annyira.

2021. júl. 31. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Diákmunkáért teljesen jó.
2021. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Olyan szempontból kevés, hogy a munkaadód a nyári szezon 3 hónapja alatt a teljes évi megélhetését fogja megkeresni, a te szemedet meg kiszúrja minimálbérrel.
2021. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Ti hagytátok magatokat bezáratni és csődbe menni egy kis nátha miatt, de persze nekem nincs eszem...

Há világos...

2021. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

"Ti hagytátok magatokat bezáratni és csődbe menni egy kis nátha miatt"


Csak tudnám miről beszélsz. Szerintem te magad sem tudod.

2021. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Ennyiért nem robotolnék ott. Max ha 2007-et írnánk.
2021. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

3 #

Én egy könnycseppet sem ejtek a balatoni vendéglátás miatt. Eddig is aljasok voltak a nagy %-a meg ezek után is...

A 2 év koronavírusos időszak meg másfél év volt és abban is a tavalyi nyár szabad volt...ne hogy már sajnáljam őket, csak azokat sajnálom akik elmennek éhbérért...

Akiknek felmondtak gyárban tavaly akkor azok most csak is duplapénzért menjenek gyári munkába mert lehet nem tudtak elhelyezkedni 1 év alatt? Na ugye hogy nem....nehogy már most az elöző kb 1 évet vissza akarják hozni 3 hónap alatt...

2021. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Öcsém is 17 gyárba 1500 nettót kapott 8 órába légkondis helyen. Még a mekibe/kfc-be is megadják az 1300 körüli órabért
2021. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!