Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minőségellenőr autógyártásban...

Minőségellenőr autógyártásban vagy targoncás munka élelmiszer gyárban a jobb?

Figyelt kérdés
Kaptam ajánlatot mindkettőre. A juttatások és a fizetés hasonló. 340bruttó körül van mind a kettő, erre rájön a műszakpótlék, cafeteria stb stb. Összeségében körülbelűl 250-260-t lehet megkeresni velük. Az egyik helyben van, a másik másfél órára. Ti melyiket választanátok?
2021. aug. 3. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minosegellenor, ott sokkal jobb a fejlodesi lehetoseg
2021. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is a minőségellenőrt mondanám,ha az van közelebb akkor nem kérdés.Ugyan nem vagyok szakértő ezekkel a pozíciókkal kaocsolatban de szerintem is több lehetőség van előlépésre.
2021. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sajnos még vacilálok egy kissé, az egyik a trigo quality support lenne, ami a minőségellenőri állás. Lényegében bérmunkával foglalkozó cég aminek van saját telephelye is de egy autógyártási céghez küldenének. A másik áruösszekészítő pozíció egy multinál. A trigonál 340 bruttó az elérhető amit mondanak, de nem tudom ez valojaban hogy van, szerződést még nem láttam tőlük. A multinál biztos a fizetés és van műszakpótlék illetve ha a fagyasztóban dolgoznék akkor szintén több a fizu.
2021. aug. 3. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
A Trigo a tapasztalataim alapján kb. a betanított munka szintjén mozog, a "minőségellenőrzés" kimerült a tolómérős méricskélésnél. Persze lehet, idővel előbbre lehet lépni komolyabb munkák irányába is, de nekem nem úgy tűnt.
2021. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudnál kérlek bővebben mesélni róla? Az érdekelne például hogy volt-e mindig munkád, helyileg hol dolgoztál, mennyi volt a fizetésed és hogy érezted magad ahol dolgoztál? Előre is köszönöm szépen a válaszod!
2021. aug. 3. 18:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Közép-Dunántúl, pár éve valami 700 Ft-os alapbérem volt és a munka sem volt kifejezetten bonyolult (volt, hogy szalag mellé tettek be jobb híján...), hamar otthagytam.
2021. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg 1000ft a nettó és arra rajön majd a cafeteria és a mozgóbér, illetve mivel 3 műszakos, kapunk műszak pótlékot. Utolsó, Közép-Dunántúli vagyok, melyik városban dolgoztál és miért hagytad ott?
2021. aug. 4. 19:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Fehérvár és főként az alacsony fizetés miatt.
2021. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél. Én is Fehérvári vagyok.
2021. aug. 4. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Válaszolok itt a privátra: három műszakban dolgoztam, heti 5x napi 8 órát, mindig egy helyen (tehát nem kellett napközben utazgatni), a kollégákkal és a vezetőséggel nem volt problémám, korrektek és rugalmasak voltak. A munka kb. annyira volt bonyolult, hogy húzz végig egy idomszert az alkatrészen és ha nem akad el, akkor jó - sok kihívást nem láttam benne, később lehet, lettek volna több munkatapasztalattal bonyolultabb mérések is, erről nem tudok nyilatkozni.
2021. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!