Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltani szeretnék munkát, de...

Váltani szeretnék munkát, de félek. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hallom, hogy milyen kevés pénzből élnek meg egyesek.

Az én fizetésem bruttó 340.000. Nettóba pontosan nem tudom mennyi, nem akarok hazudni, mert mindig van +- ami miatt változik. Viszont 3 havonta jutalék, ami 60-100 ezer ft, teljesítménytől függ. Évente jár 800.000-1.000.000 ft...ez mind szép és jó (vagy nem). Viszont kezdek kiégni. Telefonos ügyfélszolgálaton dolgozok, kezdem nagyon unni. 35 éves vagyok, szeretnék valami mást csinálni. Csak annyira félek a bizonytalan dolgoktól. Ez egy fix munka, fix fizetéssel. Egyedülálló anyaként, lakáshitellel (+egyéb), nem merek ugrálni egyik helyről a másikra és nem is merek. Pedig annyira szeretnék már mást csinálni.

De az anyagi biztonságom többet jelent. Arra gondoltam ha majd a gyerekek nagyobbak lesznek és elköltöznek (15 és 8 évesek - szóval nem most lesz), rá érek váltani. Ezzel nyugtatom magam.

Szerintetek is jól döntök, ha nem váltok munkahelyet?


2021. aug. 3. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit varsz ettol a kerdestol?
2021. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy más hogy döntene a helyemben. Anyum azt mondja, váltsak, mert többet ér a nyugalom... Igen, de két gyereknek meg kell adnom a lehető legtöbbet és legfontossbban
2021. aug. 3. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... szerintem csak akkor válts, ha megvan a tuti biztos állás, ami covid alatt sem záratható be.

Nem jó érzés mikor az ember már nem olyan kedvvel jár be dolgozni, de ha meg gond lesz az új helyen és anyagi problémáid lesznek akkor az megint nem jó...

Amúgy ez tök szubjektív, de én ilyen fizetésről álmodom :D

off: milyen végzettséggel lehet valaki telefonos ügyfélszolgálatos ?

2021. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én se ugrálnék ebben a helyzetben.


3: bármilyen.

2021. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged van? Mihez értesz és mihez lenne kedved? Milyen munkát végeznél szívesen? Anyukádnak egyébként igaza van, fontos a lelki nyugalmad, nem várhatsz olyan sokat míg felnőnek a gyerekek hiszen neked is csak 1 életed van amiben nem elvárható hogy hosszú évekig rosszkedvűen/unottan menj egy olyan helyre ahova már nem szívesen mész be. Az előttem írók is jól mondják viszont hogy ebben a covid helyzetben azért kockázatos váltani... Én várnék kicsit a helyedben ameddig véget ér ez a pandémia időszak, addig is átgondolnám mit szeretnék csinálni, milyen munkahelyre vágyom és elkezdenék keresgélni. Utána viszont ne félj váltani ha esetleg találsz egy jó lehetőséget ami tetszene is! :)
2021. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmesz interjuzgatsz es ha mar van szerzodes felmondasz. Biztosbol biztosba
2021. aug. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem szolgálat. Próbálj benne boldog lenni, ne feláldozni magad.


Keress másik helyet, ha találtál akkor pedig menj!

2021. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyerekeid is azt szeretnék, higy kiegyensúlyozott legyen az anyukájuk, ne pedig egy idegroncs. Elkezdhetnél önéletrajzot küldeni, interjúkra járni, és majd ki fog alakulni. Neked is meg kell adnod a lehetőséget, hogy más munkáltatók is észre vegyenek.
2021. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!