Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha álláshirdetésekre körlevélb...

Ha álláshirdetésekre körlevélben jelentkezem az előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy címzetthez beírnák egy rakat cégnevet, lehetőleg direkt úgy, hogy egymás konkurenciái legyenek. A HR-es így látja, hogy én nem szarozok, állást akarok találni és ha meg akar nyerni a konkurencia elől, akkor mihamarabb fel kell keresnie.


Szerintetek ez így bejöhet vagy hülyének fognak nézni, ha meglátják a sok címzetett?



2021. aug. 10. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez max akkor működhet, hogyha valami kiemelkedő munkaerő vagy a szakterületeden (bár nálunk akkor sem feltétlen lenne előny, sőt). Ha egy gyári droidmelóra jelentkeznél így, akkor a hr előtt szimplán csak bohócot csinálnál magadból.
2021. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Inkább hülyének fognak nézni.
2021. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mérnöki meló lenne.
2021. aug. 10. 12:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mérnöki melóból sem mindegy, hogy ez egy olyan meló, amit kb minden műinfóról kiszabaduló kisdiák meg tud csinálni, vagy pedig mondjuk egy komplex atomenergetikai mérnök, aki nélkül paks2 nem épülne fel és kb 2 ilyen szakember van az országban összesen.
2021. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
ha mérnöki diplomával nem találsz állást, akkor ott valamit rosszul csinálsz.
2021. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Építészmérnök. De akkor ha jól értem pályakezdőként nincs értelme ezzel trükközni, majd 5 év múlva, amikor lesz nevem a szakmában?
2021. aug. 10. 12:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként a cv-d beszél helyetted, értelmetlen egy ilyen húzással leégetni magadat szerintem.
2021. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne csinalj ilyet. Sem kezdokent sem talasztaltkènt
2021. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

"majd 5 év múlva, amikor lesz nevem a szakmában"


Erre inkább nem mondok semmit. Majd rájössz.

2021. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak már unom, hogy beadtam legalább 10 helyre a jelentkezésemet és hetek óta b.nak válaszolni, én meg gyomorideggel üljek egész a nap telefon felett, hogy fogadni tudjam, ha hívnak... Legalább akkor mondják azt hogy bocs, nem kellesz, de ez így kicsit magas nekem. Pedig még motivációs levelet is csatoltam sok helyre, pedig volt hogy nem kérték. Nem érzem úgy, hogy ezek az álláshirdetések valósak, mert nulla visszajelzést kaptam eddig. Ezért gondoltam, hogy akkor adnék valami motivációt a mihamarabbi visszajelzésre.
2021. aug. 10. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!