Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy munkaközvetí...

Mennyit keres egy munkaközvetítő tolmács? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ha például egy cég emberei/csoportja és a munkáltató között kellene tolmácsolni, külföldi országban, közvetítéssel. Mondjuk Németországban egy autógyárban vagy egyéb helyszínen tolmácsolni/fordítani a magyaroknak az utasításokat, vagy akár adminisztrációs feladatok/kapcsolattartás. Nem német állás, most csak kitaláltam egy példát.


Kaptam egy ilyen ajánlatot, mivel folyékonyan beszélek nyelveket, de még sosem végeztem ilyen munkát. Illetve pályakezdő is vagyok. Kérték, hogy jelöljek ki egy fizetési igényt. De nem akarok túl keveset se túl sokat mondani.



2021. aug. 11. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!