Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaközvetítővel érdemes...

Munkaközvetítővel érdemes felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben?
2021. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolgozni szeretnél? Munkaerőt keresel és egy részét kiszerveznéd a munkának?
2021. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2021. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Állást keresek, néhány munkaközvetítővel kapcsolatban vagyok, de tapasztalataim szerint nem nagyon tudnak segíteni, csak azt nem tudom, akkor minek vannak?
2021. aug. 16. 00:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam ki a kérdést, hogy szerintetek van-e értelme velük kapcsolatban lenni? Érdekel a véleményetek, ti hogy látjátok?
2021. aug. 16. 00:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen munka az, amit csinálni akarsz.

Pl több gyár teljesen kiszervezte a munkaerő felvételt, máshogy nem is lehet bejutni, csak közvetítő esetén.

De ha mondjuk diplomás vagy sok év szakmai tapasztalattal, akkor inkább mást javasolnék.

2021. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Továbbra sem írtál semmi konkrétumot.

Milyen terület, milyen szint, milyen képesítések, milyen tapasztalat, milyen országrész stb stb.

Biorobot állásokat keresel, akkor nem veszítesz semmit, bekerülsz még egy adatbázisba, aztán hátha összejön valami.

Diplomásként, tapasztalattal szerintem felesleges. LinkedIn, meg a saját magad végezte pályázás hatékonyabb szerintem.

2021. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Budapest, kevés munkatapasztalat,

Irodai munka

2021. aug. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!