Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális munka létezik?

Normális munka létezik?

Figyelt kérdés

Nem egy álláskereső oldal ez, ezt tudom .. Viszont nem értem mit tudnék csinálni..

Adott a helyzet, jelenlegi munkahelyemen folyamatos a megalázás, lenézés , kötelező túlóra stb.

Eddig szerettem itt dolgozni de már menekülök..

Itt jön a baj.

Sehova nem vesznek fel, vissza se hívnak.

Ez az első munkahelyem, itt vagyok 3 éve, mindenhol elvárják a tapasztalatot..

Egy hely behívott, 200 ezer bruttó 9 órásba.

Ki él meg ebből?

Van jogsim, tanultam is nem 8 általánossal próbálkozom, Budapesten élek..

Valami tanács?



2021. aug. 15. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

200 ezer bruttóért fel se kelek. Viccen kivül.


Bazzeg 300 ezer forint nettót megkeres egy kajaszállitó futár... aztán csak teker egész nap bazzeg.

2021. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jöttek a prémiummal ,de mondtam a pasinak ,hogy engem nem érdekel a prémium..Az legyen egy élhető fizetés amit fixen megkapok havonta.

Nincsenek nagy elvárásaim.. Egy normális helyen akarok dolgozni, itt kihajtom a belem is, pedig nem keresek sokat.. De a vezetőségből már nagyon sok. Idegesen megyek be, jövök haza.. Ez nem mehet így.

2021. aug. 15. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Mondom... futárkodáshoz egy bicikli kell meg némi fizikum.

A hülyét is felveszik

2021. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nézelődök , jelentkeztem már oda is csak autóval de nem hívtak.

Szerintem mindenki be van sz…a a vírustól és megint leépítések lesznek.

Ettől én is félek, váltok és kirúgnak, de muszáj

2021. aug. 15. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Milyen végzettséged van? Milyen területen dolgoztál eddig, és mi az amit szívesen csinálnál?
2021. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

és mihez értesz, milyen tapasztalatod van, milyen szaktudásod/papírod van, milyen szinten beszélsz nyeleket, hol vállalnál munkát?


Stb

2021. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"nem 8 általánossal próbálkozom"


Hanem érettségivel, mi? Fogadjunk se egy jó szakmád, se egy jó diplomád nincs. Na ezért vagy ebben a helyzetben.

2021. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Magyarországon nem igazán
2021. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Számomra létezik, hisz most is ott vagyok. Szintén BP, nettó 400 ezer forint és mégcsak nem is IT terület.

Igaz vannak hajtós napok minden hónapban, túlórát nem fizetik, viszont csúsztatni tudom.

2021. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szociális gondozó szakmám van, nem ebben szeretnék elhelyezkedni, 4 éves munkatapasztalatom van de több helyen megfordultam már, minden túlzás nélkül nagyon gyorsan tanulok, sok dologhoz értek

Jelenleg is nagyon sok dolgot viszek, azt is amiért több pénz járna és nem az én munkaköröm lenne..

De akárhány interjún voltam az a válasz hogy nincs tapasztalatom az adott helyen akkor viszlát

Ki szeretnék szakadni a jelenlegi helyemről.

2021. aug. 23. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!