Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A covid alatt mindenki rájött,...

A covid alatt mindenki rájött, hogy munka nélkül is meg tud élni, ezért minden nyögve nyelősen működik (de működik) - várható, hogy helyreáll a normális hozzáállás a munkához, vagy így marad?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben láthatóan minden lelassult, az emberek lusták lettek, egyfajta les...om hozzáállással áll hozzá mindenki mindenhez - várható, hogy helyre áll a rend?


Pl.

-Okmányirodába az időpont foglalás 2 hónap, így a kocsit nem tudtam 15 napon belül átírni, közúti ellenőrzésnél a rendőr megbüntetett... a rendőrségre bementem reklamálni, ott persze a kiscsaj "nem tud vele foglalkozni, mert annyi dolga van"!

-A szemétdíjat rosszul küldték, nem tudok bemenni elintézni, leveleimre semmi válasz, és a szemetet meg a matrica hiánya miatt nem viszik el...

-Próbáltam venni pár dolgot, látom készleten van, felhívom a boltot, bemegyek, erre nincs, mert "nem vettük le" és konkrétan az alkalmazott vagy netán a tulaj abszolút közömbösen áll hozzá, nem érdekli (gondolom megkapta a kis támogatását, a vevő meg örüljön, ha némi könyörgés után esetleg el tud érni valamit).


Értem én, hogy így is "működik" minden, de 5x addig tart, és kell futni még 3 kört - mégis miért jó ez?


2021. aug. 17. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid alatt sem tudott megélni munka nélkül senki sem, így az állítás válótlan.
2021. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
covid előtt is ez volt a helyzet. Semmi se változott a vírus alatt, nem is fog visszaállni, mert ugyanaz maradt.
2021. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En se latom azt hogy ezek a problemak a covid miatt alakultak ki. Ez eddig is igy volt
2021. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv Magyarországon. Ez eddig is így volt.
2021. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten irattam át a kocsit, semmi időpont foglalás, odamentem, ketten voltak előttem és 3 asztal pörgött, 10 perc várakozás és 20 perc múlva már mentem hazafelé.

A szolgaltatok eddig is gyaszosak voltak, telefonálni kell amíg meg nem oldják.

Boltban én eddig kaptam mindent, bár ha valami spéci kell előbb felhivom van-e..

2021. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!