Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Postara csak ugy vesznek fel...

Postara csak ugy vesznek fel dolgozni, ha van terminalkezelo vegzettsegem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 13:43
 1/6 anonim válasza:
90%
Szerintem a postára felvesznek 8 általánossal is. Nagyon sokat postázok és rendszerint én , mint ügyfél tanítom be a gépnél ülő hölgyeket, hogy most mit is kellene nyomkodni. Annyira semmi tudással ülnek ott, hogy az párját ritkítja.
2021. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem kell lehúzni az 1-est. Még azt sem tudta a kisasszony az ablaknál, hogy 2Kg-ig ajánlott levélben is fel lehet adni a küldeményt. Egy 400 grammos vacakot csak MPL csomagként akarta felvenni. Ja és postán maradó ajánlottként nem akarta azt felvenni.
2021. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, hasonló tapasztalatim vannak, nekem a csomagautomatás csomagom akarták teljes árban kiszámlázni rendes csomagként legutóbb. Aztán mondtam, hogy elnézést...de ez tuti rossz ár. Szerencsére nem balhéztak.
2021. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
5-ös , írd meg otthon az MPL-es szállítási dokumentációt és már a kinyomtatott papírral menj. Ott maximum a súlyát tudja ellenőrizni és , ha az rendben, akkor már a többi a papír alapján megy. Ha nem fontos az 1 napos kézbesítés, akkor a Vaterafutár oldalán is kitöltheted, az némileg kedvezőbb árban van. Egyéb esetben meg a posta címirat kitöltőjével csináld.
2021. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!