Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen feltételek illenek egy...

Milyen feltételek illenek egy nettó 260e-s fizetéshez szerintetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt szakmákra akár.

Nyelvtudás?

Minimum végzettség?

Milyen pozíció?

Embereket kell irányítani?

Megyét is irhattok.


Esetleg ti ha ilyen fizetést kaptok, akkor hol dolgoztok és mit csináltok?


2021. aug. 31. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
ennyi jon tippmixbol
2021. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
4 órás részmunkaidőben takarító 8 általános végzettséggel.
2021. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Ennyivel kezdtem egyetemen masodevesen nyaron infoban.
2021. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Pályakezdőként sehol nem kapsz netto 260-at, de 1-3 év munkatapasztalattal akár a netto 300-400-at is megkeresed egy jó szakmában. Nyelvtudás, végzettség irreleváns, pozíciót nem te választod meg, vezető állást meg nem kapsz kezdőként, ahol másokat irányítasz.
2021. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

4-es, te nagyon el vagy tévedve. Mi az, hogy irreleváns a végzettség és pláne a nyelvtudás?

Pályakezdőként sehol nem kapsz 260 nettót? Budapesten egy normálisabb mérnök (info, villamos, gépész, nem pedig élelmiszer"mérnök" meg állattenyésztő "mérnök") sehol nem kap 300 alatti kezdőfizetést. Gyakornoki tapasztalattal a nettó 400-as kezdő elérhető.

2021. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Inkább áruld már el hogy jön ki neked a netto 400, a bruttó 200-ból... Már másodszor kell kérdeznem, mert nem válaszoltál rá. És még én vagyok eltévedve... Eszem megáll komolyan mondom.


"Mi az, hogy irreleváns a végzettség és pláne a nyelvtudás?"


Kérhetik, elvárhatják, de nem kap érte plusz fizetést. Ergo irreleváns fizetés szempontjából. Egy normális munkahelyen úgy sem azt fogják felvenni, aki jobb papírt lobogtatni, hanem aki átmegy az interjún. Ezt nem a végzettsége és a nyelvtudása fogja eldönteni, hanem a szakmai tapasztalata és az egyéb faktorok (személyisége, hozzáállása, stb.).

2021. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Közben törölve lettek a válaszok, így sajnos értelmét vesztette az eszmecsere. A lényeg az, hogy nem kiemelkedő az ajánlat.
2021. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Honnan jön a bruttó 200? Esküszöm nem értem, miről hadoválsz. Szerintem kezeltesd magad.
2021. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
csoportvezető vagyok egy multinál(adminisztráció), 7 embert irányítók. Nincs meg a nettó 240e, Pest megye.
2021. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
85%
Műszakvezető vagyok Kecskeméten a Mercedes egyik beszállítójánál, 3 műszakban, úgy hogy ez az első állásom, és kicsivel több mint egy éves a munkaviszonyom netto 340-350 szokott lenni a fizetésem plusz negyedéves prémiumok, plusz jövőre az SZJA mentesség. Úgyhogy én relatíve pályakezdő vagyok meg van 300k fölőtt a nettóm mindig, szerencsésnek mondhatom magam így azt hiszem.
2021. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!