Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális lehet ez a fizu kezdőként?

Reális lehet ez a fizu kezdőként?

Figyelt kérdés

Nyáron diplomáztam és most ajánlottak egy multinál könyvelő pozíciót Budapesten br. 430 eft-ért.

Angolul kellene dolgozni felsőfokon megy a nyelv szerintetek ez milyen fizu, elfogadjam-e?



2021. aug. 31. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Full angolos melóért nem akarok negatív lenni, de bőven lehetne több, de ha multi, és normális állás, ahol tanulsz, igazából még elmegy. Furcsa karakterisztikáját a közgazdász melóknak, hogy ahol tanulsz, és karriert építesz, kevesebbet fizet, mint az, ahol egy robot vagy. Példának okáért ha egy SSC-ben végzel adatbevitelt a SAP-ba, szerintem kevés.
2021. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondanám nagy számnak, de az első hely szerintem nem a pénzről kell szóljon, hanem jó nevű cég legyen, ahol sok mindent tudsz tanulni. Amit az egyes mondott, az is igaz (vannak droidjellegű SSC munkák is, főleg pont ezen a területen, ami tudásszerzésre nem a legjobb).
2021. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Fogadd el, dolgozz ott 1 evet, es utaba ennel sokkal tobbet kapsz majd. Addig is a biztosra menj.
2021. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 mennyi az a sokkal több?
2021. aug. 31. 18:31
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Releváns, pár éves tapasztalattal br 600-650-től felfelé, és igazából ebben a szakmában viszonylag sokat lehet mozogni magasabb poziba, profi csopvez kereshet 1M felett is, vagy akár saját vállalkozásod is lehet.

De alapvetően kezdésnek szerintem ez egy korrekt ajánlat.

2021. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Kezdésnek jó, SSC-be ne menj könyvelőként mert az tényleg droid munka
2021. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6Tudnál mondani ssc-ket?

Ez egy nagy IT multi ahol van az állás.

2021. aug. 31. 20:41
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

7)

Teljesség igénye nélkül Morgan Stanley, Blackrock, BP, Exxon, Citi, Eaton, KPMG Global Services (Nem a KPMG Hungary!!), TATA, GE részben, Vodaphone részben, Alcoa, és asszem a KUKA is.


[link]

2021. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
teljesen reális.
2021. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kevés. Nem vagyok otthon a könyvelő fizukban, de admin munkánál van br 300 körül azért felsőfoku nyelvtudas könyvelő kombo.. Palyakezdonek is gyatra.
2021. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!