Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvelőirodai adminisztrátori...

Könyvelőirodai adminisztrátori részmunkaidős (heti 5x4órás) állás esetén, ha az interjún megkérdezik, mennyi fizut kérjek?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, felsőfokú szakmával. Eddig még mindig megkérdezték, mennyi fizetést kérnék. Részmunkaidő esetén nem tudnék mit mondani.Keveset sem akarok, de nyilván sokkal többet se, mert jó lenne ez az állás.
2010. aug. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a felét kérném a teljes munkaidős állásban kért béremnek. Szerintem az korrekt.
2010. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az is fontos, hogy vidéki munkahely, ezért kevesebb vszínű, mint a pesti átlag.
2010. aug. 30. 18:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Bruttó 60 ezerre gondoltam, de így pályakezőként, 2hónap gyakorlati idővel lehet sok lenne. Viszont csak így érné meg ez az állás.Különben meg elmegyek gyárba dolgozni.
2010. aug. 30. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidéken ilyenre bruttó 50-et adnak.
2010. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!