Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkék vannak, ahol...

Milyen munkék vannak, ahol normális kereset mellett viszonylag független az ember időbeosztása?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a taxizás vagy futárkodás, ahol ha az ember dolgozik tud normálisan keresni, de ő osztja be az idejét, hogy mikor dolgozik. Tudtok még ilyen munkákat?
2021. szept. 4. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Futároknak meg a taxisoknak is van egy kötött munkaideje.
2021. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen munka, de ne is álmodj róla: magáncég elnök-vezérigazgatója.
2021. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mondanám, hogy ingatlanos.. de az se olyan. Ott akkor ugrasz amikor a lehetséges vevő ráér, nem pedig amikor te ráérsz.


Alkalmazottként? nincs ilyen. Nálunk az üzemeltetésért felelős diplomás, több nyelvet beszélő mérnök ugyanúgy bent rohad 3 műszakban, mint a sor mellett a 8 általánossal se rendelkező biorobot.


Sőt még a cég regionális vezetőjének is van napi jelenléti ív, amit tölteni kell, és szabadságát neki is előre ki kell íratnia, jóvá kell hagyatnia a felettesével. felettes meg mindig van.


mi a közös bennük? Az, hogy alkalmazottak!

2021. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én így dolgozom. Nem főnök vagyok, csak gyakornok félállásban egyetem mellett. Nincs diplomám, a nyelvvizsgáimról pedig nem tudnak. Programozom.

Igazából az sok olyan munka ilyen, amiben van egy megbízó és projektszerű.

2021. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kötetlenben vagyok (bérszámfejtés), persze alkalmazkodnom kell a határídőkhöz, meg jó ha elérhető vagyok amikor az ügyfelek hívnak, de ha épp el kell mennem orvoshoz vagy gyerekért a suliba stb, az bőven belefér. A munka mennyisége viszonylag fix, tehát átszervezni csak úgy tudom a munkát, ha máskor megcsinálom, nem úgy, hogy ha épp nem létszükség a pénz, akkor egy hétig nem csinálok semmit.
2021. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ügyvéd, közjegyző
2021. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Autós oktató.
2021. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Kb bármilyen vállalkozó, de főleg építőipar, ott ha megunod a munkát simán hazamehetsz délben és a megrendelő mégcsak nem is hisztizhet, mert akkora a munkaerőhiány.
2021. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én speciál gyakornok vagyok, aka alkalmazott, de senkit sem érdekel, hogy mikor dolgozok, csak legyen meg. Néhàny kötöttség azért van, (határidő (időben ki szoktàk talàlni), office nap, màs időzónás beszállítóval kapcsolattartás. )


Ezeket leszámítva, ha hajnali 2-kor van időm/kedvem/energiàm megcsinàlni az elvàrt elemzést, akkor nyugodtan megtehetem. Home office/távmunka terjedésével egyre több ilyen munka lesz szerintem, irodai területen is.


Ezen felül amik megfelelhet neked (valamilyen szolgáltatás (fodrász, műkörmös stb. vállalkozóként). Akár művèszként ha szabaduszó vagy az is rugalmas időbeosztással jár.

2021. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szabadúszó network designer
2021. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!