Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy semmi különösebbet nem...

Egy semmi különösebbet nem igénylő irodai munka teljes állásban Pesten mennyi bérigénnyel pályázható meg? Azért a Bp mint lokáció némileg számít szerintem

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
En gyakornokkent keresek 230 nettot, diakkent.
2021. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"En gyakornokkent keresek 230 nettot, diakkent."

ennek semmi relevanciája nincsen a kérdés szempontjából hogy te gyakornoként dipomával mennyit keresel.

nekem is van diplomám nem kis egy, de az álláshoz ninc sközük, így én a cég szempontjból egy érettségizett ember vagyok semmi több.

nem fognak nekem a nem is kellő diplomáimért még 5 ft-ot se adni.

2021. szept. 5. 14:20
 3/19 A kérdező kommentje:

meg mellesleg diákként könnyű többet keresni mert nincs csak egy minimális SZJA levonás és semmi más.

menj el alkalmazottnak nem diákként 27% SZJA meg TB hozzájárulás stb

egyből nem lenne az se 230 nettó...

2021. szept. 5. 14:22
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
450e bruttó.
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
300-450 bruttó
2021. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
#1 vagyok, hidd el teljes allasban 230 netto felett kapnek. :)
2021. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Mit kell csinálni az irodában? Takarítani? Telefonokat felvenni? Meszelni?
2021. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Hagyjatok, 'Balazska' ujra. Nem munkat akar csak hozongeni. Barki barmit ir, arra lesz egy kesz valasza hogy miert nem es miert mekkora g*ciseg a rohadt munkaltatotol es kulonben is, o nelkulozhetetletlen csak nem ismerik el.
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Mit kell csinálni az irodában? Takarítani? Telefonokat felvenni? Meszelni?"

cégünkhöz keresünk ügyfélszolgálati munkatársat, Örs vezér téri irodánkba.

Feladatok:

- árajánlatok készítése

- kapcsolattartás ügyfelekkel, üzleti partnerekkel és a cég gyártási részlegével (emailben, telefonon, személyesen)

- irodai adminisztráció (számlák, csomagok, rendelések nyomon követése, stb)

Elvárások:

- gyors tanulási készség

- pozitív, kedves, pörgős személyiség, talpraesettség

- jó problémamegoldó készség

- digitális készségek

ezt kell csinálni

2021. szept. 5. 14:33
 10/19 A kérdező kommentje:
tehát látszik hogy csak a bullshit van leírva semmi valós szaktudás nem kell
2021. szept. 5. 14:34
1 2