Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 2021-ben egy...

Mennyit keres 2021-ben egy Karbantartó technikus / Elektronikai technikus / Process technician?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Munkahely váltáson gondolkodom fizetés miatt, már rég nem követem a béreket. Nagyobb cégnél dolgozom karbantartó technikus pozícióban, elektronikai technikus végzetséggel Budapest közelében, folyamatos műszak 3+3 12 óra, 180 óra/ hó. A munkatapasztalat több mint 5 év. Bruttó 600k szerintetek jó fizetés ilyen pozícióban?

2021. szept. 7. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy igen. Nagyon szét kéne nézned, hogy ettől mondjuk 50ezerrel többet kapj, szerintem. Ha meg szeretsz ott dolgozni, nem éri meg kevesebbért váltani. Terepi szögelődroidnak nem nagyon fizetnek többet. PLC programozónak, aki villamos/elektromos tervezést is csinál, talán.
2021. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, bruttó 600-at nálunk közép/felső vezetők keresnek...

Nem tudom mondjuk BP környékén milyen viszonyok uralkodnak, de vidéki gyárakban br. 300-400 között kapnak ilyen pozícióban. Túrákkal meg minden kutyafaßa bónusszal talán nettó 300-at is megkeresnek.

2021. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karbantartó technikus vagyok Veszprém megyében autoipari cégnél 3 műszakban. Br. 360 az alapom plusz 40 a bónusz, amit még sose vontak meg, így mondhatjuk, hogy br. 400+pótlékok+ cafeteria.
2021. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bruttó 600k ra jön még 30% műszakpótlék vagy 600 a vége ?
2022. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!