Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módon találtátok meg a...

Milyen módon találtátok meg a jelenlegi állásotokat?

Figyelt kérdés
Alkalmazotti jogviszonyban lévőkhöz szól a kérdésem, vállalkozók ne válaszoljanak, gyakorin hemzsegő wall street farkasa ovb pénzügyi tanácsadók pedig végképp ne.

2021. szept. 8. 15:51
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Online álláskeresőn találtam, de később kiderült, hogy dolgozik ott ismerős és az is előny volt. :D
2021. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%

Nyitottam saját vállalkozást, de engem megkeresnek fejvadászok a linkedinen ill. az ügyfelek egy része is vagy valaki ajánlására keresnek meg.

Amíg munkavállaló voltam, addig is a linkedinről jöttek meló lehetőségek meg van pár normális fejvadász, akit felhívok, ha munkát keresek.

2021. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Felmentem a cég honlapjára, néztem egy email címet és elküldtem az önéletrajzomat és egy motivációs levelet. Utána ők hívtak fel
2021. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
5%
Én kerestem önállóan, senki segítsége nem kellett hozzá.
2021. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
85%

Mindig is itt szerettem volna itt dolgozni sgyetem után,így sokszor néztem a saját oldaluk karrierportálját.

Majd volt egy gyakornoki lehetőség,megpályáztam és fel is vegtek.

23L

2021. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi gyakorlati helyemen a tulaj mondta, hogy szeretné, ha a továbbiakban is együtt tudnának dolgozni, de annál a cégnél nem volt helye számomra, így egy másik cégébe vett fel.
2021. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Mint a #2-es. Egyetemi tanár figyelt fel rám és kért meg, hogy dolgozzak vele.
2021. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam dolgozott a cégnél,pont akkor vesztettem el az állásomat,megnéztem a cég honlapját és jelentkeztem a hozzám illő pozícióra.
2021. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi munkán voltam egyetem után, aztán egy pár hét ausztria, majd regisztráltam a munkaügynél. Hihetetlen, de ők közvetítettek ki a jelenlegi munkahelyemre.
2021. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöket is körbekérdeztem és beajánltattam magamat, de aztán profession-ön keresztül találtam rá a jelenlegi munkahelyemre.


Azért nem árt nézegetni a fb oldalakat és csoportokat sem:


Kezdő állások:

[link]


Profibb állások:

[link]


Illetve nézz kifejezetten a szakmádnak, képességednek megfelelő facebook-os álláskereső oldalakat is. És google-ben is keress cégeket. Sokan nem hirdetnek.


Ami még jó, de kevésbé ismert álláskereső portál, az az indeed.com.

2021. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!