Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módon találtátok meg a...

Milyen módon találtátok meg a jelenlegi állásotokat?

Figyelt kérdés
Alkalmazotti jogviszonyban lévőkhöz szól a kérdésem, vállalkozók ne válaszoljanak, gyakorin hemzsegő wall street farkasa ovb pénzügyi tanácsadók pedig végképp ne.

2021. szept. 8. 15:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%
29-es, motivációs levél ma már alap, akkor is küldeni kell, ha nem kérnek
2021. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
92%

"akkor is küldeni kell, ha nem kérnek"


Én nem tudom ezt a baromságot honnan veszed.

2021. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
0%

Na szerinted? :D Ne itt dühöngj, amiért sehova nem vesznek fel, hanem fogadd el a tanácsokat.


Motivaciós levél alap

2021. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
97%
33: Szerintem valakivel összetévesztesz ugyanis jól fizető munkám van és egy darab motivációs levelet nem kértek.
2021. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%
Mijt írtam, soeem kérik, ezt magadtól kell tudni, hogy alap... ragoztatjuk még órákig
2021. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
23%
Motivációs levelet lehet valaki feleslegesnek tartja, mondjuk ha sok év tapasztalata van vagy olyan területen dolgozik, ahol nagy hiány van szakemberekből. De pl. egy pályakezdő 0 tapasztalattal, junior állásra jelentkezve egy motivációs levéllel növeli az esélyét, mert nem csak elküldi az önéletrajzában, hogy na most végeztem az egyetemen meg volt fél év gyakorlatom, hanem legalább egy rövid levelet meg tud fogalmazni arról, miért jelentkezik az adott céghez az adott állásra.
2021. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
37%

"Mijt írtam, soeem kérik, ezt magadtól kell tudni, hogy alap... ragoztatjuk még órákig"


Nem érted meg, hogy nem kérik és nem is várják el, hogy küldd, ha nem kérik? Mit nem lehet ezen megérteni???

2021. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak az első munkahelyemen vagyok, szintén online álláshírdetésre jelentkeztem a végzettségemnek megfelelően. Hatodik jelentkezésre jött össze egy állás. De örülök, hogy ez sikerült, szeretek itt dolgozni :)
2021. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%
37-s, fura, jogy ilyen értetlen embert, mint te, valaki fogalkoztat
2021. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
23%
Az a fura, hogy írni nem tudsz, de az észt azt osztod.
2021. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!