Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jófogást használók ! Ha...

Jófogást használók ! Ha Debrecenben lakom,de vidékre kellett jönnöm,akkor módosítanom kell a lakhelyem ? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Röviden annyi a sztori,hogy meghirdettem a jófogás.hu oldalon néhány dolgot háztól-házig szolgáltatással.Közben vidékre hazajöttem apámhoz,és ideiglenesen nem lakom a rokonoknál.Magammal hoztam az eladó cuccokat is.Az egyik tárgyra lenne is vevő,viszont a regisztrációmnál Debreceni lakcím van.Én meg most vidéken vagyok.A futárcég felé lehet valahogyan módosítani a címet ? Nem szeretném,hogy a futár feleslegesen menjen a debreceni címre,közben meg én apámnál vagyok vidéken...Mi a megoldás ?!

2021. szept. 8. 18:04
 1/2 anonim válasza:

Nwm olvastam el.

De nem.

2021. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Belelestem. Változtasd akkot.
2021. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!