Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki diplomával menne nem...

Aki diplomával menne nem hosszú időre multihoz pl. auchan, tesco, akár részmunkaidőre tényleg le kell tagadni a diplomát vagy ez csak városi legenda?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 21:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Miért kéne letagadnia?
2021. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Túlképzettség kizáró ok. Egyszerűen nem illesz úgy bele a keresett munkavállaló profiljába.
2021. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint árufeltöltőnek menne? Vagy beszerzési igazgatónak?

Letagadhatod, mindegy. Ha látják, hogy rögtön dobbantanál egy jobb helyért, lehet nem vesznek fel. Ezért szertetik azokat, akik nem nagyon tudnak ugrálni.

2021. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell, amikor senior System engineernek jelentkeztem az auchanhoz nem tagadtam le, nem volt hátrány.
2021. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Azért az egy pöppet fontos részlet hogy árufeltöltőnek,pénztárosnak akarsz menni vagy boltvezetőnek.Az előbbihez valószínűleg jobban jársz ha nem írod be mert a munkakörhöz előnyt nem jelent de azt gondolhatják hogy ahogy megteheted lépsz is le ezért nem vesznek fel.Jól is gondolják mert 10/9 diplomás csak azért megy oda.Inkább vesznek fel olyat akinek nincs végzettsége,kiszolgáltatottabb mert nagyobb eséllyel marad ott tovább.
2021. szept. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!