Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Faluhelyen maradnál alacsonyab...

Faluhelyen maradnál alacsonyabb fizetésért egy jó főnők mellett vagy inkább Budapestre költöznél több fizetésért de nem jó körülmények mellett?

Figyelt kérdés
Nincs közelben nagy város csak falvak, viszont ez jelenti az otthont , a főnök jó , a munkakörülmények jók, nincs túlóra csak ritkán , vannak év közbeni és napi prémiumok is viszont a fizetés kevesebb mintha elmenne az ember Budapestre , de ott lehet emberszámba se néznék mint falusit és csak egy robot lenne egy gyárban , mi a jó választás egy fiatalnak?
2021. szept. 11. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetés pontosan?
2021. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mennyivel több ? Mert az albérlet itt 100e Ft plusz tutira
2021. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Itt 120 ezer kezdőként, de el lehet érni a 200 ezer forintot is a lojális dolgozóknál , viszont itt olcsóbb az élet


Budapesten amit hallottam lehet kétszer ennyit is keresni de több műszakba meg túlórákkal , úgy nehéz összehasonlítani


Meg sok helyen az emberség hiányzik , nem úgy kezelik a főnökök az embereiket mint itt és hát ha ott van majdnem minden nap az ember akkor nem mindegy milyen a hangulat meg milyen a főnök

2021. szept. 11. 10:01
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát passzentos azért, nem tudom hogy Budapesten mennyi a fizu
2021. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen háttér van.

Én külföldre és Pestre mentem megalapozni a jövőmet.

Most falun élek, kevesebbet keresek,de élhetőbb a környezetem.

Fiatalként én pár évet külföldön dolgoznék abban az esetben ha nincs valami piacképes szakmám,ami fővárosban vagy nagyvárosban jól fizet.

2021. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Az nagyon kevés pénz. Vidéken nettó 450-550 ezer között keresek gyárban és egy érettségi elég. El sem tudom képzelni, hogy 120 ezerért vagy 200 ezerért dolgozzak.... Budapestre meg aztán főleg nem mennék.
2021. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Budapesten ha értesz valamihez (szakma, nyelv stb.) és ráérsz keresgélni előbb-utóbb hozzádvágnak nettó 250-300 ezret.

Abból mondjuk lejön az albérlet, meg béren kívüli juttatásként disznósajt sincs na meg Döbrögi se.

2021. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Itt itt van a családi ház a fiataloknak így nem kell albérletet fizetni, ez is a baj Budapesttel meg a költözéssel hogy ott egy kis lakást lehet bérelni 100 ezer forintért az itt megmarad a zsebben


Nyilván aki bulizni akar meg hasonló annak jó az az élet de becsületes emberként nehéz a döntés

2021. szept. 11. 10:13
 9/22 anonim ***** válasza:

Az oké hogy most nem kell albérletet fizetni de örökké a szüleinél akar élni?Azt erősen kétlem,egyszer biztosan Ő is akar egy saját otthont,arra meg 120ezer édeskevés,200 még el-elmegy mert ott gondolom elég olcsó az albérlet.

Ha Budapesten betanított munkás lenne akkor lehet jobban járni ha maradna mert óriási összeget ott sem fog kapni,azt a pluszt meg elviszi a drágább lakhatás.Viszont ha van szakmája akkor hosszú távon Budapesten több lehetősége van,tapasztalatgyűjtés után lenne lehetősége jobb,többet fizető munkahelyre váltani.

2021. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Megörökli a szülőktől a családi házat , itt nem szokás az albérletezés
2021. szept. 11. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!