Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Faluhelyen maradnál alacsonyab...

Faluhelyen maradnál alacsonyabb fizetésért egy jó főnők mellett vagy inkább Budapestre költöznél több fizetésért de nem jó körülmények mellett?

Figyelt kérdés
Nincs közelben nagy város csak falvak, viszont ez jelenti az otthont , a főnök jó , a munkakörülmények jók, nincs túlóra csak ritkán , vannak év közbeni és napi prémiumok is viszont a fizetés kevesebb mintha elmenne az ember Budapestre , de ott lehet emberszámba se néznék mint falusit és csak egy robot lenne egy gyárban , mi a jó választás egy fiatalnak?
2021. szept. 11. 09:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező én azt mondom, ne dolgozz annyi pénzért…


Egyszerűen vicc én is lehúztam otthon 5 évet és volt amikor 52e forintott kerestem havonta technikusival, mert nem volt üresedés sehol. Aztán váltottam akkor már 140e mindig megvolt.


Most BP-en 3 műszakban volt mikor nettó 370.000Ft kerestem túlórában.


De megfogadtam ennél lejjebb nem megyek! Hiába otthon vannak a szüleim, egy gyereket nem lehet vállalni 56-120 ezerből.


Én is úgy nőttem fel, hogy nem volt pénzünk semmire.



Ennél jobb körülmény külföldön van, ott megfizetik a melóst is! Nem csak a diplomást mint idehaza!

2021. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Elfogytak a munkaerők a gyárba is!! érettségivel meg nem kerülsz ide be."


Na azért ez érdekes lenne. Minden gyárba bekerülni érettségivel minimum a gyártósorra!

2021. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!