Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány állásra érdemes egyszerre...

Hány állásra érdemes egyszerre jelentkezni, hogy ne kavarodjak el a jelentkezések között?

Figyelt kérdés
4-5 hetente?

2021. szept. 11. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet elkavarodni a jelentkezések között?
2021. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami olyan, oda jelentkezz. Ha hívnak interjúra, elolvasod újra a hirdetést. Vagy hol kavarodsz el? És milyen 4-5 hét?
2021. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Notesz
2021. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
4-5 hetente palyaznal? Akkor év végére sem fogsz váltani. :D Szerintem folyamatosan érdemes.
2021. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap jelentkezz amennyire csak tudsz. Ha hívnak majd úgy is beszélnek róla. Érdemes vezetni wordben vagy notepadban hova jelentkeztél és akkor vissza tudod nézni utólag is.
2021. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 4-5 hetente az azt jelenti, hogy 4-5 állás hetente.
2021. szept. 11. 17:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az úgy ok. A lepontozast nem vágom.
2021. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz amennyire csak bírsz. Ha felhívnak és csak annyit mondanak, hogy a jelentkezés miatt hívnak, akkor nyugodtan kérdezz rá, hogy melyik munkakör el, mert munkát keresel és sok helyre jelentkeztél. Nincs ebben semmi kivetnivaló.
2021. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is gondot szokott okozni néha. Jelentkezek több tucat helyre, aztán 2 hónap után felhívnak és megkérdezik hogy miért én lennék a legalkalmasabb jelölt és hogy mi tetszett az állásban. Mivel sokszor két A4-es oldal egy pozíció leírása ez gondot tud azért okozni ha nagyon belekérdeznek már a telefonos kör alatt is, főleg hogy érdemes a pozi elvárásainak megfelelően eladni magad.


Én azokat az álláslehetőségeket amik a legjobban tetszenek azokat időnként átpörgetem hogy ne felejtsem el hogy milyen feladatkörök vannak és hogy mik az elvárások. Szintén nem árt ha nyilvántartod hogy milyen aktív jelentkezéseid vannak. Mást annyira nem lehet tenni.

2021. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja még egy tanács, hogy ha biztosra akarsz menni akkor azt mondod hogy most nem tudsz sajnos beszélni ezért meg azért, de ha nekik megfelel akkor visszahívod őket 10 percen belül. Addig meg atporgeted párszor az álláshirdetést.
2021. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!